Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
¤ II OGOLNOPOLSKI ZLOT A8Team-stage3 (ZALICZKI)  
Autor Wiadomość
CINEK 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip.F1 GNU
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D3 BFM
Wiek: 39
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 4014
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: 2016-03-23, 23:39   ¤ II OGOLNOPOLSKI ZLOT A8Team-stage3 (ZALICZKI)

Drodzy Klubowicze,

spośród wszystkich otrzymanych kosztorysów wybraliśmy ten, myślę dla wszystkich najbardziej optymalny pod względem lokalizacji, oraz warunków pobytu. Zwycięzcą został ośrodek VERANO - "GWAREK" w Ślesinie:

http://www.verano-slesin.pl/osrodek.php

Z Łodzi 135
Z Warszawy 240
Z Krakowa 390
Z Rzeszowa 430
Z Wrocławia 200
Z Poznania 110
Z Lublina 400
Z Gdańska 270
Z Katowic 300
Z Białegostoku 420
Z Olsztyna 270
Ze Szczecina 370


poniżej OGÓLNE WARUNKI POBYTU jakie udało się nam wynegocjować z ośrodkiem:

Termin

9-11 wrzesień 2016
Piątek przyjazd, niedziela do domu. Doba hotelowa 10-12.

Cena

45zł za dobe / osoba dorosła oraz dziecko 3-12 lat jeśli będzie zajmować łóżko w pokoju. (nie zależnie od ilosci noclegów czy na 1 czy na 2)
Jeśli natomiast posiadacie łóżeczka turystyczne to wtedy dzieci nocują za darmo! Za dzieci do lat 3 nie pobierana jest żadna opłata!

Pokoje

Usługi hotelowe: Noclegi w segmentach całorocznych 2-5 osobowych połączonych w szeregi pawilonów hotelowych. W każdym segmencie jest adekwatna do ilości gości – liczba łóżek jednoosobowych z pościelą, ręczników; jest 1 łazienka z prysznicem i WC, telewizor 20”, radio, czajnik bezprzewodowy, mała lub średnia chłodziarka, szklanki, łyżeczki.

Planowana struktura miejsc noclegowych (może ulec zmianie) obejmuje:
5 segmentów 2 osobowych = 10 miejsc
5 segmentów 3 osobowych = 15 miejsc
4 segmenty 4 osobowe = 16 miejsc
5 segmentów 5 osobowych = 25 miejsc
Razem 66 miejsc


+ rezerwa 5 segmentów 4 osobowych = 20 miejsc

Jedzenie

- Śniadanie -
Osoba dorosła 20 zł, Dziecko 3-12 lat 13 zł

- Obiad dnia dwudaniowy porcjowany (Zupa - II danie - Napój) -
Osoba dorosła 25 zł Dziecko 3-12 lat 16 zł

- Obiadokolacje -
Osoba dorosła 33 zł Dziecko 3-12 lat 22 zł

Teraz tak... Na chwilę obecną nie deklarujemy jedzenia. Po drugiej wpłacie każdy daje znać co chce, robimy rozpiskę i wysyłamy do ośrodka..
Grupowo wychodzi taniej i łatwiej będzie dla osrodka przygotowac kilkanascie posilków, zamiast dla każdego indywidualnie. Godziny ustalone dla grupy to:

Śniadanie godz. 10:30
Obiad godz. 14:00
Kolacja godz. 18:00 - 19:30


Można też składać zamówienia indywidualnie ale trzeba pamiętać o tym, jesli chodzi o obiad to w dniu przyjazdu zamawia się go najpóźniej 1 dzień przed przyjazdem i najpóźniej w danym dniu do godziny 10:00 w trakcie pobytu.

Ogólne godziny posiłków to:

Śniadanie 8:00 - 9:30
Obiad 13:00 - 15:00
Kolacja 18:00 - 19:30


* zarezerwowana jest chata grillowa na sobotni wieczór. Koszt ryczałtowy tej chaty to 200zł. Jedzenia i drewno, bądź węgiel organizujemy sami, jak w zeszłym roku.

* jest również i cos dla najmłodszych

plac zabaw dla dzieci corocznie atestowany z instrukcją obsługi i zasadami bezpieczeństwa z 11 atrakcjami tj.
- 3 huśtawki podwójne
- 3 huśtawki pojedyncze
- 1 kółko i krzyżyk
- 1 karuzela
- 1 pociąg
- 1 mały tor przeszkód
- 1 duży tor przeszkód


* dodatkowe atrakcje

wymagają dodatkowej opłaty i odrębnego zamówienia i z ciekawych to:

- park linowy z trasami łatwa 15zł, średnia 27zł, trudna 35zł natomiast powyżej 10 osób jest ulga i wtedy ceny to 13 / 24 / 31 zł.
- paintball – 60zł / h ….. i inne dostępne na stronie bądź już na miejscu

*jest możliwość również zrobienia sobie indywidualnego grilla przy pokoju/domku, więc można zabrać podręczny sprzęt.

*podczas kolacji grillowej jeśli każdy będzie miał swój alkohol a nie będziemy kupować na miejscu to będzie pobierana jednorazowa opłata za osobę w wysokości 10zł, tzw. korkowe. Możemy też się złożyć i kupić od nich 30L beczkę piwa za 300zł i będzie ok.

*Osoby które nie deklarują noclegu, mogą przebywać na terenie osrodka do godz. 22.00

*Jesli na zlocie ma sie pojawić osoba niepełnosprawna, to prosze i takie info, ponieważ będzie dla niej przygotowany odpowiedni pokój.


Z A L I C Z K I

Zaliczki w wysokości 50% ceny całego pobytu . Termin płatności do 25.04.2016. Do końca kwietnia ośrodek ma dostać od nas zaliczkę grupową potwierdzając tym samym rezerwacje.

Żeby nie robić z siebie debili zaliczka jest bezzwrotna więc niech każdy się dobrze zastanowi żeby dzień przed nie było płaczu, że nie przyjadę bo mam katar albo żona za karę mnie nie puściła lub bo ja nie wiem co będzie jutro a dopiero we wrzesniu. Męskie - kobiece decyzje mają być.

Jedynie sytuacje losowe: zgon potwierdzony z urzędu gminy lub urwane koło na trasie na zlot potwierdzone zdjęciem i lokalizacją GPS. Zbiera się gremium w składzie ja i wszyscy święci i podejmuje decyzje. Odwołań nie ma. Nie podoba sie to „róbta se“ spota regionalnego…
W przypadku rezygnacji – skutkuje to zatrzymaniem zaliczki w pełnej wysokości na poczet zamówionych usług w ośrodku.



Dane do przelewu:

Marcin Baranowicz
ul. Jesionowa 1
95-050 Konstantynów Łódzki

Eurobank S.A
49 1470 0002 2598 1152 5000 0001

W tytule przelewu :
- nick + liczba osób ilość noclegów

Np. martin_rs4 – 2 osoby + dziecko z łóżeczkiem – 2 noclegi, lub jeśli bez łóżeczka to
martin_rs4 – 3 osoby (w tym dziecko lat 6) – 2 noclegi.

Dodatkowo proszę o info tu na forum kto przelał, dla pewności.

Po 25.04 sprawdzam stan konta i daje znać kto wpłacił i puszczam przelew do ośrodka. Automatycznie aktualizujemy listę uczestników zlotu.

DOPŁATA

Druga wpłata do 01 sierpnia 2016.

Do tego czasu proszę przemyśleć kto co chce do jedzenia z powyższej listy robimy rozpiske i wysyłamy do osrodka.
Ilość osób jakie wpłaciły pierwszą zaliczkę dzielimy przez 200zł za altanę grillową i dopłacamy przy drugiej wpłacie, więc w tytule znów:

- nick – dopłata + jedzenie + altana, bądź
- nick – dopłata + altana.

Wydaje mi się że bez sensu płacić na miejscu. Jeden trzyma kasę i się rozlicza bo po co mamy później stać w kolejce żeby dopłacić resztę. Od razu będziemy mieli kwestię kasy i ilości osób w 100% uregulowaną. Gdyby co adres podałem to mnie znajdziecie <faktycznie>

Na obecna chwile nie możemy zagwarantowac pokoi jak kto sobie życzy. W pierwszej kolejnosci będą brane pod uwage osoby z dziećmi, natomiast po drugiej wpłacie bedzie można cos wiecej ustalić. Możecie tez sie między sobą dogadać i wziąć jakis wspólny np. 5 osobowy apartament...

Tak więc zaczynamy … <amasz> <brawo>
_________________
to nie jest zwykły napęd...to
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-24, 00:29   

martin_rs4 napisał/a:
*podczas kolacji grillowej jeśli każdy będzie miał swój alkohol a nie będziemy kupować na miejscu to będzie pobierana jednorazowa opłata za osobę w wysokości 10zł, tzw. korkowe. Możemy też się złożyć i kupić od nich 30L beczkę piwa za 300zł i będzie ok.


Czyli taniej wyjdzie kupic te beczke i dodatkowo sobie winieść co chcemy :) Dobrze mysle?
 
 
CINEK 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip.F1 GNU
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D3 BFM
Wiek: 39
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 4014
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: 2016-03-24, 05:55   

No tak bo suma sumarum wyjdzie wtedy za calosc gora 10zl od osoby (altana + beczka). Ale to juz sie dogada po zaliczkach jak bedziemy wiedziec ile tak na prawde bedzie osob.
_________________
to nie jest zwykły napęd...to
 
 
Bugalon 
Moje A8


Rocznik: 1998
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic 5HP24
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Wojtek
Jeżdzę: D2
Wiek: 46
Dołączył: 26 Gru 2013
Posty: 789
Skąd: Kujawsko-Pomorskie
Wysłany: 2016-03-24, 09:35   

Uooo ale wypasiona miejscowka, mam blisko - kasiore już przelałem :)

Możecie dopisać jakiej wielkości są pokoje - bo szczerze mówiąc ani słowa o tym a jak są na przykład tylko 5-osobowe to dziecko może komuś zdecydowanie przeszkadzac.
_________________
Pozdrawiam Bugi

"Diesel jest jak cymbałki dla przedszkolaków. Zaczynasz grać melodię i nagle brakuje Ci skali"
 
 
Mrozu76 
Moje A8



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic 5hp24
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Przemek
Jeżdzę: A8 D2
Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 179
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-03-24, 10:34   

no wlasnie. czy jest mozliwosc wybrania pokoju 2os?
 
 
CINEK 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip.F1 GNU
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D3 BFM
Wiek: 39
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 4014
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: 2016-03-24, 11:02   

jak pisałem wyżej:

Cytat:
Na obecna chwile nie możemy zagwarantowac pokoi jak kto sobie życzy. W pierwszej kolejnosci będą brane pod uwage osoby z dziećmi, natomiast po drugiej wpłacie bedzie można cos wiecej ustalić. Możecie tez sie między sobą dogadać i wziąć jakis wspólny np. 5 osobowy apartament...



najpierw zaliczki i później jak już będzie wiadomo ile osób w jakiej ilości wtedy będziemy dogadywać noclegi.

Jeśli chodzi o pokoje to zaktualizowałem 1 post o tą informacje, natomiast na stronie ośrodka jest informacja o strukturze noclegowej i ogólnej dostępnej ilości pokoi
_________________
to nie jest zwykły napęd...to
 
 
Unseen
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-24, 13:49   

Z tego co widze, to maja tam Apartament 2 osobowy, wiec ja pisalabym sie na to. Wplaty dokonam w przyszlym tygodniu.
 
 
CINEK 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip.F1 GNU
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D3 BFM
Wiek: 39
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 4014
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: 2016-03-24, 18:23   

Co do apartamentow to sie musze dopytac bo cena jest inna. Dam znac co i jak
_________________
to nie jest zwykły napęd...to
 
 
Anepu 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Krzysztof
Jeżdzę: A8L D3
Wiek: 49
Dołączył: 10 Paź 2013
Posty: 51
Skąd: Bielsk Podlaski
Wysłany: 2016-03-24, 20:21   

Co do jedzenia to w poprzednim roku jak robiliście że zamawiane czy swoje. Bo mi się wydaje że lepiej swoje zawsze to taniej i bierzesz to co lubisz.
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-24, 20:39   

Mielismy swoje żarło a na grill była zrzutka jeszcze.
 
 
Lechu 
Moje A8



Rocznik: 2001
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tipronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Xxx
Jeżdzę: D2
Wiek: 38
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 666
Skąd: wielkopolska
Wysłany: 2016-03-24, 22:03   

Anepu napisał/a:
Co do jedzenia to w poprzednim roku jak robiliście że zamawiane czy swoje. Bo mi się wydaje że lepiej swoje zawsze to taniej i bierzesz to co lubisz.


To zależy od każdego jak woli, można mieć swoje, a można sobie któryś z posiłków zamówić, jeżeli uzbiera się parę osób będzie traktowany jak grupa i będzie liczony zgodnie z przedstawioną ofertą.
 
 
CINEK 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip.F1 GNU
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D3 BFM
Wiek: 39
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 4014
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: 2016-03-24, 22:05   

Anepu napisał/a:
Co do jedzenia to w poprzednim roku jak robiliście że zamawiane czy swoje. Bo mi się wydaje że lepiej swoje zawsze to taniej i bierzesz to co lubisz.
Apophis napisał/a:
Mielismy swoje żarło a na grill była zrzutka jeszcze.


szczerze to różnie, bo my ze szwagrem jak i AMSTAFF kupowalismy sobie obiad w knajpie, natomiast na grilla juz swoje mielismy.

Jedzenie nie jest tu obowiazkowe wiec jak napisalem macie czas do namyslu i przeliczen, co tak na prawde sie oplaca i co kto chce.
_________________
to nie jest zwykły napęd...to
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-24, 22:08   

martin_rs4 napisał/a:
szczerze to różnie, bo my ze szwagrem jak i AMSTAFF kupowalismy sobie obiad w knajpie, natomiast na grilla juz swoje mielismy.


A to nawet nie wiedziałem bo przedzlotowe ustalenia były bierem kielbache a preston zrobił fasolke :D
 
 
CINEK 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip.F1 GNU
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D3 BFM
Wiek: 39
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 4014
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: 2016-03-24, 22:10   

nie no spoko, ale w ciagu dnia na kiełbie i fasoli nie pociągnie się :P
_________________
to nie jest zwykły napęd...to
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-24, 22:20   

W ciągu dnia bedą sprawy zlotowe a nie tylko żreć :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.