Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
A8 D3 4.2 MPI kontra PASSAT B8 2.0 BiTDI  
Autor Wiadomość
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-11, 12:43   

Wieta panowie że nie raz wyprzedzają mnie..."panowie w białych autach" no i w DE są to często własnie passaty bo i firmy bogatsze. Siebie nie widzę ale mykają czasami autostradami ósemki albo inne auta klasy premium i te to jednak mają inny wygląd przy 200 niż pędzący na złamanie karku średniak :)
 
 
r4q 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Łukasz
Jeżdzę: S8 D2
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Lis 2013
Posty: 151
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-01-11, 13:16   

Każdy ma trochę racji, ale to co kto kupuje to już jego własna wolna wola.
Może i taki Passat z BiT Cię do 100kmph wyprzedzi ale czy tylko po to kupuje się auta?
Jakbyś miał kupować sobie furę do ścigania na prostej do setki to byś sobie kupił jakiegoś japońca kręcącego się do 9tyś rpm albo jakiegoś przerobionego Mustanga tej paskudnej generacji (nie pamiętam lat ale bodajże '80) co na potrafi je na koła wyrwać w drag race'ach :P
Swoją drogą jak Cię minimalnie objedzie to co? Twoje auto jest warte mniej więcej 1/4 tego co on wkłada w tego Paska więc nie ma też co śmiać Ci się w twarz bo jakbyś chciał kupić inne lub nawet doinwestować swoje do tej wartości to byś sobie silnik z RS'a włożył i Passat by mógł się gapić na Twój tyłek przez całą drogę niezależnie od dystansu wyścigu :)

Ostatnio dość często widziałem jakiś napaleńców w jakiś nowszych E klasach albo Passatach właśnie którzy mi nie wiedzieć czemu lecieli jak wariaty prawym pasem, byle tylko wyprzedzić a potem sru przez 3 pasy na szage bo na skrzyżowaniu w lewo jechali ale trzeba było lecieć 100 km/h po mieście i wyprzedzić Audice, starą babcię, przed tym manewrem, żeby sobie ego podbudować, zamiast spokojnie zmienić pas za mną :P no śmiać mi się chce trochę z takich kierowców co czują się lepsi od innych po takich manewrach.

Nie żebym tutaj naśmiewał się z Twojego kolegi skipper , ale podałem tak tylko dla przykładu, że nie uważam żeby Twój kolega miał podstawy do napawania się dumą i śmiania z Ciebie, że Twoje A8 to do pięt Paskowi nie dorasta.

A tak na marginesie to nie wiem czy też tak mieliście ale największe "EGO" superkierowcy superbryki zobserwowałem u właścicieli X6, które dumnie przemierzają autostrady z abonamentem na lewy pas, ale grzecznie klękają przed starą poczciwą 8-mką przy 250+ :P
_________________

 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-11, 13:30   

r4q, Świetnie powiedziane :)
Ja z doświadczenia wiem jedno że ludzie są dziwni i kolega skippera do takich nalezy. Bo czemu się smiać z kogos kto ma inne auto,bez dwu zdań lepsze mimo że starsze.
Kazdy jeździ tym czym chce,mój były szef ma od nowości matiza no ale już nie tak bezawaryjny jak ojca Gabriela. Zawsze gdy potrzebował w trasę jechać szukał by pożyczyć lepsze lub czasem płacil mi by go zawieźć bo już moja omega nadawała się lepiej i nie miała ochoty się zepsuć bez uprzedzenia. No ale wybrał sobie za ponad 30tyś matizka.
Mnie bardzo korciło jak byłem w salonie w Norymbergii i była fajna promocja na raty wziąść S5-nowa a mimo kilku lat spłacania wiem że u mnie to auto przezyje ten czas. No ale za ułamek tej sumy z mojej poczciwej babci bym miał lux torpede z biturbo pod maską więc mimo wszystko rachunek prosty :)
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-01-11, 16:33   

ja tam leje na takich kolesi :) z góry
200k w kibel jak kolo kupuje paska tyle mam do powiedzenia :D
btw polec mu zeby sprawdzil powloke lakieru przed zakupem bo 90% ze go malowali juz ze 2x :D tak sie obchodzi z takimi pojazdami w salonach
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
Bartek87 
Moje A8


Rocznik: 2015
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Bartek
Jeżdzę: A8
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 174
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-01-11, 16:38   

Z autopsji wiem, że Passat jest sympatycznym autem do pośmigania jak jest nowy i użytkuje się go max 2-3 lata, po tym czasie mimo, że nie sprawia problemów ma się go dosyć i spogląda w stronę wielkiej trójcy: Audi, BMW, MB.
Reasumujac: za 3 lata Twój kolega będzie myślał by się przesiąść do np. A6 bo będzie rzygał Passatem, jazda mimo 240KM nie bedzie budziła emocji, natomiast Ty za 3 lata dalej będziesz zadowolony z jazdy D3 i będziesz czerpał radość z jazdy.
 
 
stillbadboy 
Moje A8



Rocznik: 1995
Silnik cm3: 3.7
Skrzynia: automat
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Kamil
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 254
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2015-01-11, 17:23   

Ciekawa Dyskusja, ale porwonujesz pastucha do uzywki porownaj pastucha do nwoego a8 tez z turbem pod maska, Wciagnie pastucha jak moj sznaucer makaron spagetti :D

Zawsze mnie żenowało i dziwiło co ludzie widzą w tych zapyziałych golfach i pastuchach
brzydkie paskudne, design na poziomie żadnym, w srodku od 20lat wyglada tak samo,
zero finezji zero polotu

Ale tak jak mi kiedyś szef powiedział, im biedniejszy kraj tym wieksze uwielbienie do vw :) Na wsi z pastuchem jestes drugi po proboszczu :D I wiecznie ta sama spiewka pali mi 5 w miescie Panie , a jak sie golf czy pasat psuje NO TO MIAL PRAWO BO SIE CZESC ZUŻYŁA, WIADOMO WIEK PRZEBIEG ITD. Ale jak sie francuz psuje to to jest bubel i dziadostwo ... :)

I tak lecą na tej renomie z lat 90tych, nadal kazdy passat i golf ma 180tys km nalotu, i nadal każdy jest dwa razy droższy od konkurencji w tym samym wieku.

Ja bym znał lepszy sposób na wydanie 200tys złotych, i nie byl by to napewno szmelcwagen. Ale co kto lubi, nie mam porownania do niemiec czy beneluxów czy zachodnich krajów, ale np w stanach tego gówna nikt nie chce a jakby nei bylo 300mln ludzi to nie mało :)

a czas zweryfikuje reszte, polata 3 lata i zaczną sie problemy z dpfami powycieranymi walkami wynaciaganymi lancuchami pekajacymi glowicami , padajacymi turbami tak jak to ma miejsce do tej pory w tych zaiebistych nowoczesnych dizlach tdi. Pomijając żenujące wykonanie auta, ochydne plastiki, klekot jak w traktorze, Ludzie przecież te golfy passaty są poprostu kaskudne, a juz całkiem smieszne jest reklamowanie obecne w tv jetty jako uwaga : limuzyny <tjaa>
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-01-11, 20:34   

jak mi sie pytają ile pali to mówie tyle ile wleje :D
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
jacek 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 4.0
Skrzynia: Tiptronic/F1
Zasilanie: ON
Imię: Jacek
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 19 Wrz 2012
Posty: 286
Skąd: Kujawsko - Pomorskie
Wysłany: 2015-01-11, 21:04   

preston81 napisał/a:
jak mi sie pytają ile pali to mówie tyle ile wleje


Jak mnie pytają to mówię : Skoro pytasz to znak że cię nie stać :D :D :D
 
 
dice111 
Master MOD



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: AHC
Jeżdzę: S8 D2 MTM
Pomógł: 245 razy
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 5073
Skąd: Těšin
Wysłany: 2015-01-11, 21:15   

Jaki temat, taki poziom dyskusji, dołączę się - jak można wydać 200k na Passata ? <jezu>
_________________
Black Cars Matters
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-11, 21:17   

dice111 napisał/a:
jak można wydać 200k na Passata ? <jezu>


Pytanie główne tego wątku :D
 
 
giganteusz 
Użytkownik


Rocznik: 1996
Silnik cm3: 1.9
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Tomek
Jeżdzę: nie a8 :(
Wiek: 35
Dołączył: 07 Sty 2011
Posty: 20
Skąd: BS-ski
Wysłany: 2015-01-11, 21:48   

skipper a co wy za koledzy z tym kolegą? jak jeden drugiemu podgaduje i się śmieje. Piszesz że rok będzie się śmiał to co wy za ziomki ?
Ja czym jeżdżę i co kupuje to mnie wali co jakiś kolega powie albo ktoś po co patrzyć na kogoś trzeba mieć swój mózg.
I dobrze że kupił nowe dał 200 tyś zobaczę za parę lat jakie będą wady worodzone czy będzie ostro silnik się sypał, ile dsg wytrzymuje i Potem takiego kilku letniego za 30 tyś można kupić już je robią na 300 km. Ktoś musi stracić a ze go stać niech poczuje nową technologie.\

My to wiadomo co w tej kasie byśmy kupili http://allegro.pl/audi-a8...4964616321.html
 
 
stillbadboy 
Moje A8



Rocznik: 1995
Silnik cm3: 3.7
Skrzynia: automat
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Kamil
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 254
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2015-01-11, 21:51   

hehe jakis znajomy z innego forum pisal ze sprzedaje w salonie vw i o dziwo sprzedaje sie tego gowna duzo bo jakbys pod domem mial audi za 200tys albo jakiegos lexusa to by byla zawisc, a taki passat na full spasie nie budzi w sasiedzie zazdrosci bo to ot nieprestizowy passat , czesto takie kupuja prawnicy komornicy itd.

Cóż jaki kraj takie trendy... :D


co do spalania to szczerze to nawet cieżko mi komuś odpowiedzieć ile pali...bo sam nie wiem, poprostu jade i tankuje jaki jest sens sprawdzania w miescie .... nic to nie zmieni i tak dalej spali pewnie kolo 20 a przy tej cenie lpg tym bardziej nie patrze.
a argumenty ze mi tyle i tyle pali na trasie chowam miedzy bajki i pytam delikwenta a ile jezdzisz tych "tras" no raz na miesiac za miasto... Dziekuje dobranoc :D
_________________
"Diesel jest jak cymbałki dla przedszkolaków. Zaczynasz grać melodię i nagle brakuje Ci skali"
 
 
123mielony 
Moje A8



Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tiptronic F1
Zasilanie: PB
Imię: Krzysiek
Jeżdzę: D3
Pomógł: 47 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 1828
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2015-01-11, 22:20   

dice111 napisał/a:
Jaki temat, taki poziom dyskusji, dołączę się - jak można wydać 200k na Passata ? <jezu>

Też się nad tym zastanawiam i nic mądrego nie przychodzi mi do głowy <niewiem>
Za 200tyś.to można już fajny wózek kupić <dance>
 
 
Kosmy 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: 5hp24a
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8 D2
Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 177
Skąd: Sopot
Wysłany: 2015-01-13, 18:16   

jacek napisał/a:
preston81 napisał/a:
jak mi sie pytają ile pali to mówie tyle ile wleje


Jak mnie pytają to mówię : Skoro pytasz to znak że cię nie stać :D :D :D


Bueheheheh :) ostatnio też mnie się pytali teraz wiem co mówić.
 
 
RA__________
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-13, 18:26   

Żaden passat nie dorówna prestiżem do zadbanej nawet 20letniej A8 :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.