Og³oszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Scrap yard - czyli z³om na aukcjach  
Autor Wiadomo¶æ
dice111 
Master MOD



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imiê: AHC
Je¿dzê: S8 D2 MTM
Pomóg³: 245 razy
Do³±czy³: 16 Maj 2009
Posty: 5070
Sk±d: Tì¹in
Wys³any: 2010-11-13, 17:54   Scrap yard - czyli z³om na aukcjach

Temat dotyczy tylko samochodów Audi A8 i S8.
W po¶cie powinien siê znale¼æ dok³adny opis z oglêdzin (co "wysz³o" nowego, co nie pokrywa siê z og³oszeniem, usterki itp) ew zdjêcia i screen z aukcji (dok³adny screen dotycz±cy samochodu z otomoto, allegro, gratki i innych portali z og³oszeniami) - linki do og³oszeñ s± usuwane, a screen pozostanie.
Przydatny bêdzie równie¿ numer VIN (has³o kluczowe dla wyszukiwarki).
Temat ten mo¿e równie¿ zawieraæ samochody z korektami liczników.
Reszta komentarzy bêdzie usuwana.
_________________
Black Cars Matters
 
 
raper1987 
U¿ytkownik


Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imiê: Kacper
Je¿dzê: A8
Do³±czy³: 17 Lis 2010
Posty: 7
Sk±d: Przemy¶l
Wys³any: 2010-12-12, 19:15   







http://otomoto.pl/audi-a8...-C16251111.html

By³em ogl±da³em odradzam auto zdecydowanie po strzale w lewy bok ca³e pomalowane bardzo nie udolnie bo pe³no kropek po wodzie tak jakby lakiernik nie wiedzia³ do czego s³u¿y skraplacz.
Wylany wy¶wietlacz zegarka w desce rozdzielczej.
Wahacze one ju¿ nie prosz± o wymianê wrêcz b³agaj±... Podczas hamowania ewidentnie widaæ jak przednie ko³a cofaj± siê do ty³u w graniach 5 cm ju¿ przy ma³ej prêdko¶ci...
Stan tapicerki i kierownicy okre¶lam na du¿o wiêkszy przebieg jak 200 tysiêcy no chyba ¿e kto¶ chodzi w spodniach i rêkawiczkach wykonanych z papieru ¶ciernego...

Ogólnie jestem mocno zdegustowany, bo mia³a to byæ moja druga A8
 
 
Unknown 
Moje A8



Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imiê: Maciek
Je¿dzê: Audi A8L
Pomóg³: 1 raz
Do³±czy³: 14 Sie 2010
Posty: 208
Sk±d: Wroc³aw
Wys³any: 2010-12-26, 18:55   




w wakacje (sierpieñ) rozgladaj±c siê za swoj± audiczka, trafi³em na takie og³oszenie:

http://otomoto.pl/audi-a8-okazja-C15396078.html
ALLEGRO

skusi³em sie obejrzeæ to autko. po fotkach wyglada³o przyzwoicie.
po przyjezdzie na miejsce czekania na goscia 40min, skonczylo siê, ¿e przyjecha³ bez auta. i zabra³ mnie na dziwny plac gdzie byly jakies warsztaty..po 20 min przyjecha³o auto na lawecie :/ tlumaczy³ siê, ¿e nagle mia³ w³amanie w nocy i rozwalili mu stacyjke....yy jasne...
stacyjka ca³a w szczepach...mozna odpaliæ srubokrêtem auto, a jednak go nie ukradli..no przyszli sobie porozwalac tylko. tym bardziej ze brak sladów w³amania, szyby ca³e, zamek ca³y.

plastiki w srodku poniszczone...poprzecierane czym¶ czarnym. skóra na fotelu kierowcy przytyrana, kierownica podobnie. drzwi pasazera wgniecione lekko.
ba³agan w bagazniku jak by ziemniaki wozili, brak zapasu, lewarka itd. opony na felgach do wywalenia.

ekran nawi/radia raz dzia³a raz nie. kontrolka airbaga swieci.
silnik zawalony ca³ym olejem. co¶ grzechocze w okolicy pompy wspomagania, przy skrecaniu ko³ami obroty jak glupie spadaj±(ale tak ma byæ wg sprzedaj±cego).

stukniety prawy przód, posk³adany na slowo honoru(co widaæ).

po podpieciu pod kompa na silniku wykaza³o chyba z 10 b³êdów...dalej mi siê nie chcia³o juz sprawdzaæ.

brak jakichkolwiek op³at, pompe paliwa uszkodzi³, niby wymienili mu..ale z tego co mowil, ze jezeli bedzie ponizej po³owy zbiornika to nie odpali auto:)

ogólnie sprzedaj±cy to handlarz i to jescze nie zbyt uprzejmy. Caly czas naciska, by "szybciej szybciej" wtedy byla wystawiona za 21000,- jako¶ i na miejscu juz chcia³ sprzedaæ za 17000,- bez wiekszych targów.

a co najlepsze to w poprzednim og³oszeniu auto mialo napisane "IG£A" :)
 
 
wietpol2 
U¿ytkownik



Rocznik: 2002
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imiê: Marcin
Je¿dzê: S8 D2
Wiek: 33
Do³±czy³: 01 Lis 2010
Posty: 29
Sk±d: Jelenia Góra
Wys³any: 2011-02-06, 23:27   UWAGA NA TEGO Z£OMA !!



LINK DO OG£OSZENIA : http://otomoto.pl/audi-s8...-C17377405.html

PANOWIE !!! Uwaga na ten z³om ogl±da³em go w pa¼dzierniku go¶c chcia³ mi go sprzedac za 30tys z³ a mia³ wystawione na aukcji za 33500z³. Go¶c mieszka ko³o warszawy i zajmuje siê naprawami skrzyñ biegów. Audica by³a bita z ka¿dej strony i w pa¼dzierniku mia³a 288tys km . Sama skrêca³a, nie dzia³a³o du¿o rzeczy, ¶rodek zaniedbany. Na benzynie tragedia ok 8-9 sec do setki na gazie ledwo jecha³a. Naprawiana na sztuke, a malowana przez amatora. Straci³em przez go¶cia 800z³. Kontaktowa³em siê z nim przez tel ale dodatkowe foty na meila wysy³a³ mi z adresu retro.wideo@gmail.com i podpisywa³ siê jako Pawe³ Gawry¶.

Tutaj przedstawiam galerie dodatkowych fotek jakie dosta³em od go¶cia na e-mail (je¿eli dok³adnie przypatrzycie siê na os³onê lew± pisze tam liczba 242 i jak ja by³em ni± zainteresowany to mówiono mi ¿e przy 242 by³ wymieniany rozrz±d)
_________________
PIERWSZY MILION TRZEBA UKRA¦Æ
 
 
BOR 
U¿ytkownik


Rocznik: 2002
Silnik cm3: 3.0
Skrzynia: steptronic
Zasilanie: PB
Imiê: Andrzej
Je¿dzê: e36 328 e39 530
Wiek: 43
Do³±czy³: 10 Cze 2010
Posty: 2
Sk±d: Rzeszów
Wys³any: 2011-03-04, 08:22   Audi A8 2.8 manual FWD

http://otomoto.pl/audi-a8-C17750890.html



Ogl±da³em wczoraj, jestem ciê¿ko zszokowany... Jeszcze nie widzia³em tak zaniedbanego i zmêczonego samochodu jako takiego, nie wspominaj±c o A8.
Zaczynamy, na gor±co:
1. Bity przód, tyl, lewa strona, z dachem te¿ co¶ nie tak. Tak ¼le naprawionego auta jeszcze nie widzia³em, 2/3 auta w "purchlach" wielko¶ci kciuka. Karoseria równie¿ popêkana z przodu i z ty³u (szpachla).
2. Zderzaki po³amane (zmasakrowane) naprawiane super glue, szpachl±, sprayem w puszcze i rajstop± i nie wiadomo czym jeszcze - do wymiany bezwarunkowo.
3. Silnik ledwo odpali³, pracuje na 5 garach i szarpie, na gazie chodzi lepiej, ale te¿ do regulacji (zbiornik paliwa prawie pusty). Wydech dziurawy, warczy okropnie.
4. ¦rodek przyzwoity ale ma³o zadbany, kierownica wymieniana, jeden pod³okietnik pod³amany , drugi urwany ca³kiem (brak).
5. Sprzêg³o chyba na wykoñczeniu, ³apie okropnie wysoko (kolano w kierownicê), rzekomo by³o wymieniane.
6. Zawieszenie w miarê ok, ale na dynamicznym zakrêcie co¶ huknê³o z przodu, na progu te¿ co¶ raz huknê³o, wiêc co¶ do roboty na pewno jest.

Wra¿enia ogólne: bardzo zaniedbany, u¿ywany jako terenówka (cytujê: "Ze wzglêdu na rodzaj prowadzonej dzia³alno¶ci- handel nieruchomo¶ciami, (za niski nie mogê nim wszêdzie wjechaæ) zmuszony jestem z ciêzkim sercem pozbyæ siê tego auta"). Listwy boczne poobszarpywane.
W³a¶ciciel to albo handlarz nieruchomo¶ciami k³amczuszek albo faktycznie jak deklaruje nie zna siê na samochodach (wg mnie pó³ na pó³). Szczery by³ te¿ 50/50.
Przyjecha³em napalony z misj± odratowania, odjecha³em zniesmaczony i rozczarowany. 8-10k z³ to warto¶æ niezbêdna do przywrócenia tego auta do stanu co najwy¿ej poprawnego, blasku ju¿ nigdy nie odzyska.
Realna warto¶æ to 5-6k z³ . Tylko na czê¶ci, bo z³om ju¿ wzywa. Serce boli.
VIN: WAUZZZ4DZWN000842
Rzeszów


P.s. Admina proszê o wklejenie fotki...
 
 
Klimass1 
Moje A8



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic 4HP-24
Zasilanie: PB
Imiê: Sebastian/Dawid
Je¿dzê: A8 D2
Pomóg³: 4 razy
Wiek: 51
Do³±czy³: 06 Gru 2009
Posty: 387
Sk±d: Syców
Wys³any: 2011-05-02, 22:02   ZDECYDOWANIE NIE POLECEM ! Z£OM ! NABIJANIE W BAMBUKO !

Audi A8 z miejscowo¶ci Syców, 6km odemnie. Auto jest w kiepskim stanie, mia³em okazje siê mu przyjrzeæ z bliska ;) sta³o na mie¶cie to obejrza³em z ciekawo¶ci. W rezultacie tych oglêdzin mogê stwierdziæ ¿e BEZWYPADKOWE jak podane w opisie to ono nie jest , tylna klapa jest fatalnie spasowana pieje , szpary siê nie zgadzaj± co mo¿na te¿ zobaczyæ na zdjêciach. Odcieñ samochodu ró¿ni siê w wielu miejscach , widaæ to tak¿e na zdjêciach i nie jest to tym razem wina padania ¶wiat³a :) Auto z przodu je¼dzi na innej feldze(dlatego te¿ nie ma zdjêcia samochodu z przodu z lewej strony), jaki¶ czas temu je¼dzi³o na dwóch innych z lewej strony , nie sprawdzi³em jaki rozmiar , ale z daleka wydawa³o mi ¿e siê ró¿ni³, co mo¿e skutkowaæ uszkodzeniem dyferencja³y. Auto ogó³em bardzo zaniedbane , i zwie¶niaczone wieloma akcentami typu "jaka¶ wiejska antena REKIN" zaraz mi siê przypominaj± uliczni tunerzy swoich e36 robi±c z nich M-Powery , wewn±trz audi to na wypasie ma "alu podobne wyk³adziny", konsola ¶rodkowa by³a rozbierana , co widaæ na zdjêciach :) jej spasowanie normalnie wy¶mienite ! Przebieg 230tys pozostawiê bez komentarza ? Auto z zewn±trz jest naprawdê w tragicznym stanie, takie auto to mo¿na kupiæ owszem , ale nie za cenê prawie 18tys , max to ona jest warta po³owê z tego i nawet na czê¶ci siê nie nadaje :) . Je¶li kto¶ planowa³ jechaæ na oglêdziny szczerze odradzam ¿eby unikn±æ rozczarowania. Do BEZWYPADKOWEGO oraz IDEALNEGO i serwisowanego w ASO to jej bardzo du¿o brakuje. Kto¶ bêdzie mia³ jakie¶ pytania czy co¶ waliæ jak w dym umówiê siê z w³a¶cicielem na oglêdziny i zdam relacje . Jak co¶ mo¿na pisaæ te¿ do mojego znajomego u¿ytkownik z naszego forum ,nick: PACIU , jest z Sycowa i na pewno te¿ jak bêdzie mia³ czas podleci obejrzeæ furmankê :) POZDRAWIAM . P.S auto znajdujê siê u nas w Sycowie od nie dawna , z tego co mi jeden znajomy mówi³ to w³a¶cicielem tego auta jest taki jeden handlarz z Sycowa.



Numeru VIN puki co nie znam :) ale jak siê uda to dodam :) ale nie warto cokolwiek sprawdzaæ w tym samochodzie bo zapewne du¿ego ¶ladu po nim w ASO nie bêdzie :)

Przed chwil± napisa³em do go¶cia na podany nr w aukcji ¿e chcia³bym nr VIN bo widzê ¿e samochód serwisowany w ASO i ¿e chcia³bym to sprawdziæ :) zobaczymy czy odpisze , jak tylko co¶ siê ruszy dam znaæ.

[ Dodano: 2011-05-03, 14:24 ]
vin:wauzzz4dzrnooo495

Je¶li kto¶ mo¿e niech sprawdzi w serwisie :D jestem bardzo ciekawy jaki przebieg ma rzeczywi¶cie :)

[ Dodano: 2011-05-03, 14:25 ]
wiadomo¶æ z gg od w³a¶ciciela

A8 SYCÓW 9:45:10
podaje nr vin:wauzzz4dzrnooo495
A8 SYCÓW 9:45:59
teraz w audi s± nowe felgi 17cali i cena niestety jest ostateczna mogê ewentualnie opu¶ciæ na paliwo i obiad


:) na paliwo i obiad , licz±c paliwo w a8 mo¿na trochê zej¶æ z ceny :) i za dobry obiad tak¿e :D

[ Dodano: 2011-05-08, 15:15 ]
sprawdza³ kto¶ ten VIN ?:)
_________________
Regulamin - reklama.
602-11-90-63
Dzia³osza
56-500 Syców
A6 C6 BMK wymiana wtrysków?
 
 
sebos17 
Moje A8



Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.8
Skrzynia: 6HP
Zasilanie: PB+LPG
Imiê: Sebastian
Je¿dzê: X5 E53 4.8is
Pomóg³: 12 razy
Do³±czy³: 09 Sty 2010
Posty: 623
Sk±d: Bielsk Podlaski
Wys³any: 2011-05-09, 13:48   

http://otomoto.pl/audi-s8...-C18534657.html



VIN: WAUZZZ4DZYN003124

Po sprawdzeniu nr VIN wysz³o, ¿e w 2006 roku auto mia³o przebieg 250 tys km, jednak i to jest zastanawiaj±ce, poniewa¿ nie ma innych wpisów w historii serwisowej po za tym jednym (wymiana cewki zap³onowej)

Audi S8 AUDI S8 4,2L 360KM OKAZJA!!!!!
Typ: Sedan / Limuzyna
Wersja: D2
Rok produkcji: 1999
Data rejestracji: 01/2000
Przebieg w km: 206 328 km
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 360 KM (265 kW)
Pojemno¶æ skokowa: 4172 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Kolor: czarny-metallic
Liczba drzwi: 4/5
Status pojazdu sprowadzonego: sprowadzony / nieop³acony
Kraj pochodzenia: Niemcy

Polska, OSTRO£ÊKA (woj. mazowieckie)tel.: +48 788 248 914

Kolejne og³oszenie:

http://otomoto.pl/audi-s8...-C18765256.html

Audi S8 GAZ SEKWENCYJNY, NAVI, TV!!!!

Rok produkcji: 1999
Przegl±d: 08/2011
Ubezpieczenie: 09/2011
Przebieg w km: 128 000 km
Skrzynia biegów: automatyczna
Moc: 360 KM (265 kW)
Pojemno¶æ skokowa: 4200 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna+LPG
Kolor: czarny-metallic

Polska, OKOLICE WARSZAWY (woj. mazowieckie)
tel.: +48 500-140-254

Sprzedaje po pó³ roku u¿ytkowania, jak poprosi³em o nr VIN w s³uchawce cisza i po kilku sekundach odpowied¼ NIE, zapyta³em dlaczego - BO NIE. Jak dla mnie odpada w przedbiegach... Na ka¿de zadane pytanie o stan auta odpowiada³, piêknie, idealnie, jak nowy itp itd.
 
 
Konrad 
U¿ytkownik



Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imiê: Konrad
Je¿dzê: A8 D2, VW Corrado
Wiek: 45
Do³±czy³: 02 Pa¼ 2009
Posty: 23
Wys³any: 2011-06-10, 11:27   

nie zauwa¿y³em ¿e j± sprawdzi³e¶ wczesniej :)

http://otomoto.pl/audi-s8...-C18534657.html

 
 
Klimass1 
Moje A8



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic 4HP-24
Zasilanie: PB
Imiê: Sebastian/Dawid
Je¿dzê: A8 D2
Pomóg³: 4 razy
Wiek: 51
Do³±czy³: 06 Gru 2009
Posty: 387
Sk±d: Syców
Wys³any: 2011-06-19, 15:58   

http://otomoto.pl/audi-s8...-C19467132.html



Audi ostatnio sta³o w Sycowie u blacharza ca³e by³o skopane przez kogo¶ i porysowane, ca³e jest po lakierowaniu, na drzwiach pod klamkami spore ilo¶ci szpachli, wnêtrze w ³adnym stanie , nie widzia³em auta po lakierowaniu ale wiem u kogo by³o malowane i spodziewam siê ¿e ³adnie to nie jest zrobione jak bêdê mia³ okazjê to sprawdzê . Auto nie warte tej ceny mimo ¿e to S8/

[ Dodano: 2011-06-19, 20:56 ]
aaa i ono nie ma bixenonów tylko soczewki , masa¿e pewnie chodzi o pompowane fotele :)
_________________
Regulamin - reklama.
602-11-90-63
Dzia³osza
56-500 Syców
A6 C6 BMK wymiana wtrysków?
 
 
djbinek 
Moje A8


Rocznik: 1998
Silnik cm3: 2.8
Skrzynia: Automat
Zasilanie: PB
Imiê: Przemo
Je¿dzê: A4 B5, BMW E38
Pomóg³: 1 raz
Wiek: 35
Do³±czy³: 29 Sie 2010
Posty: 68
Sk±d: Toruñ/Cork
Wys³any: 2011-08-14, 12:15   

Audi A8 300 KM i JASNE SKÓRY



http://otomoto.pl/audi-a8...y-C18105461.htm

tel.: +48 503 387 475

Czarna A8, 1994 rok, srebrne lusterka, jasny ¶rodek (kolor: kawa z mlekiem), benzyna LPG, 4.2, aftomat



CENA z maja 2011 - 16500z³
CANA na dzi¶ 14.08.2011 - 14250z³ i z aukcji na aukcje spada 200-300z³.

Mój kumpel j± ogl±da³. Ja dzwoni³em kiedy¶ i zada³em kilka pytañ to kole¶ nie odbiera³ potem telefonów, wiedzia³ ¿e nie jestem z pierwszej ³apanki.

- w³a¶ciciel to krêtacz, ¶ciemnia³ strasznie
- silnik spocony
- bardzo zaniedbana (na fotkach tego nie widaæ)
- nie przerejestrowana (Gniewkowo pod Toruniem a blachy a Wawy)
- pod³okietnik odpada
- fotele wytarte do szmaty
- plastiki po³amane
- przedni zderzak do wymiany
- webasto niby dzia³a ale nie wie jak odpaliæ
- d¼wiêk V8 to masakra
- auto z 94 a na allegro wpisane 95 a pó¼niej znów 94 (pewnie dziób ma z 94 a rufê z 95 heeheh)
_________________
= Audi A4 B5, BMW E38 =
http://www.myspace.com/djbinek/
http://www.chomikuj.pl/djbinek/
 
 
paja 
U¿ytkownik


Rocznik: 1997
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imiê: Mateusz
Je¿dzê: A8 D2
Do³±czy³: 15 Maj 2011
Posty: 10
Sk±d: Kielce
Wys³any: 2011-10-22, 15:40   

Witam, ogl±da³em dzisiaj A8 z Kielc.



Link: http://allegro.pl/show_item.php?item=1882912022

Sprzedaj±cy odda auto za 12 tys.

Ogólnie odradzam fatygowaæ siê ¿eby obejrzeæ to auto.

Ogólnie ¶rodek w tragicznym stanie. Skóra nigdzie nie przerwana ale tak brudna i wytarta (³±cznie z tyln± kanap±) ¿e to wo³a o pomstê do nieba. Plastiki w ¶rodku podrapane i brudne. Kierownica totalnie przetarta (dziury).
Brak wyg³uszenia tunelu ¶rodkowego, automat d³ugo my¶li zanim postanowi zmieniæ bieg, czasem szarpie. Sprzedaj±cy mówi³ ¿e po remoncie i jeszcze na gwarancji. ¦wiec± siê kontrolki abs'u i poduszki powietrznej. Po otwarciu tylnej klapy dos³ownie wyla³a siê z niej woda. Na przednich s³upkach jakie¶ dziwne pêcherze, jakby korozja.

I to by by³o na tyle, bardziej w szczegó³y nie wnika³em, bo ju¿ wiedzia³em ¿e to auto siê nie nadaje.
 
 
kmicic-lt 
Moje A8


Rocznik: 1998
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imiê: Leszek
Je¿dzê: S8 D2 [AHC]
Pomóg³: 4 razy
Wiek: 43
Do³±czy³: 25 Pa¼ 2011
Posty: 386
Sk±d: 3-miasto/Oslo
Wys³any: 2011-11-16, 22:35   

http://otomoto.pl/audi-a8-C17288518.html

W weekend pojecha³em zobaczyæ auto z Gdanska no i co sie okaza³o:
- wspomaganie kierownicy dzia³a jak u Stara
- drzwi od pasazera nie dokrêcone czyli by³a tu juz jaka¶ sciema
- klima nie dzia³a
- radia zg³osnic nie idzie
- zawieszenie wybite
- olej zalany ponad max i do tego 15w40
- lampy przednie zaparowane, a oryginalne le¿a³y z ty³u w baga¿niku

Jednym s³owem masakra. Pyta³em sie o cene minimalna to kole¶ odpowiedzial 15500. Rozbawi³ mnie t± cen±, wiêc mu odpowiedzia³em ¿e za t± kasiore to nikt jej nie we¿mie chyba ze jaki¶ cep.
 
 
BOR 
U¿ytkownik


Rocznik: 2002
Silnik cm3: 3.0
Skrzynia: steptronic
Zasilanie: PB
Imiê: Andrzej
Je¿dzê: e36 328 e39 530
Wiek: 43
Do³±czy³: 10 Cze 2010
Posty: 2
Sk±d: Rzeszów
Wys³any: 2012-03-11, 09:07   

cienki27 napisa³/a:
Witam
Chcia³em ju¿ jechaæ ogl±daæ A8 ale wpisa³em VIN tego auta http://otomoto.pl/audi-a8...-C19810772.html w google i wysz³o co¶ takiego :) http://www.salvageautosau...rg-Pennsylvania


¯eby linki nie przepad³y: VIN powypadkowca: WAULL44E65N016762
Mod z pewno¶ci± wstawi fotki uszkodzeñ na pami±tkê :)
 
 
recon1 
U¿ytkownik



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imiê: Rafa³
Je¿dzê: Audi A8 D3
Wiek: 44
Do³±czy³: 12 Mar 2012
Posty: 4
Sk±d: Toruñ
Wys³any: 2012-05-09, 22:34   

A8 D3 4,2 benzyna Warszawa WAUZZZ4EX3N009123

Wklejam link do postów z opisem tego z³omu.

http://www.a8team.pl/topics20/6945.htm
 
 
andreas 
U¿ytkownik


Silnik cm3: brak
Skrzynia: brak
Zasilanie: PB+LPG
Imiê: andrzej
Je¿dzê: brak
Do³±czy³: 03 Kwi 2013
Posty: 1
Sk±d: brak
Wys³any: 2013-04-03, 14:57   

Kolejny rodzynek, który mia³em okazjê ogl±daæ http://otomoto.pl/audi-a8-C27055997.html
Posiadacz tego samochodu to kolega fuszbejns jako, ¿e na forum jest ju¿ kilka lat to wydawa³o mi siê, ¿e mo¿na wierzyæ w to co mówi i jechaæ w ciemno.
Na zdjêciach widaæ samochód, ale chyba z czasów jak zosta³ kupiony aktualnie ma przetarty ca³y prawy bok, o czym posiadacz zapomnia³ poinformowaæ telefonicznie, zderzak przedni pêkniêty w dwóch miejscach, tylni zderzak uderzony, przemieszczony i pêkniêty, podwozie zdarte jakby do¶æ czêsto przez wysokie krawê¿niki przeje¿d¿a³. Auto mia³o te¿ malowane kilka elementów , ale nieudolnie, lakier schodzi szpachla siê zapada. Mechanicznie skrzynia tak jak w³a¶ciciel powiedzia³ po remoncie piêknie zmienia biegi, przy hamowaniu ca³ym autem telepie chocia¿ w³a¶ciciel utrzymuje, ¿e nic nie czuje, przy pracy na lpg na wolnych obrotach buja ca³ym samochodem (ale podobno wszystkie na gazie tak maj±) i prawdopodobnie ma za ma³y reduktor, brak p³yty do nawigacji, stan wnêtrza wskazuje na du¿o wiêkszy przebieg skóra fotela kierowcy ju¿ zaczyna pêkaæ i chyba nigdy nie by³ sprz±tany. Auto nie ma ¿adnej historii serwisowej. Kolejne og³oszenie i stare zdjêcia. No, ale mo¿e siê trafi taki co jak ju¿ przyjecha³ to kupi przecie¿ - tu cytat w³a¶ciciela - "auto ma je¼dziæ a nie wygl±daæ", ani nie je¼dzi ani nie wygl±da. Nr VIN WAUZZZ4DZ1N001460 :/
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
czê¶ci samochodowe ucando.pl czê¶ci samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport miêdzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzêdziami
Myjki ci¶nieniowe Stiga

Prywatno¶æ.