Ogłoszenie 

Opony samochodowe Felgi Audi A8 opony width= OC/AC forum a8 forum audi a8
Opony
samochodowe
Felgi Audi A8
Opony samochodowe
Kup OC/AC
Sprawdzanie VIN
Cewki zapłonowe

Weryfikacja Historii Wypadkowej Pojazdu

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzedam forum a8team.pl  
Autor Wiadomość
Doc 

Imię: Andrzej
Wysłany: 2020-02-09, 18:32   Sprzedam forum a8team.pl

Użytkownicy A8Team.pl chciałbym Was poinformować iż postanowiłem sprzedać stronę/forum A8team.pl ze względów osobistych o których wolał bym nie rozmawiać, nie jest to w tej chwili najważniejsze.

Rozmawiałem z administratorami, moderatorami niestety nie dali rady lub nie byli zainteresowani.

Jeśli ktoś z użytkowników tego forum ma ochotę i środki to nie widzę problemu. Osobiście nawet wolał bym by był to jakiś użytkownik tego forum, który by przejął i dalej kontynuował to co zacząłem. Ja nie mam Audi A8, nigdy nie miałem i nie będę miał, nie trudno się domyśleć z jakich względów. A taki użytkownik a8 być może będzie w stanie lepiej się tym zająć.

Jeśli jednak zdarzy się tak że forum nie znajdzie nowego nabywcy, forum zostanie zamknięte, będzie działać do czasu kiedy nie skończy się domena, znanego mi programisty serwera co prawda z mniejszym kosztem, programowanie, generowanie webowe php.

Przypomnę są olbrzymie możliwości z kupnem mojego forum. Właściciel (lub właściciele) może mieć: umowy współpracy firm, zloty, spoty, gadżety, reklamy (gotówka), części sklepów, barter (wymiana części bezgotówkowa) , adsense google, konwersję z php by przemo na phpbb3, tapatalk, fb (mogę pomóc) itd. Wszystkie szczegóły mogę wytłumaczyć tak by dana osoba miała jakiś wstęp.

ps:
Z domeną (cesja domeny) zmienię abonenta, właściciela.
SQL, dane, ftp czyli backup ze wszystkim. (załącznik z próbką)
Serwer hostingowy (nie musi być dedykowany) ok 10, 20 zł przez miesiąc.
Koszt z domeną przez rok - 147,60 zł.

Koszt ze sprzedażą forum: ok 17 000 zł. (Do negocjacji)
e-mail z pytaniem, sprzedażą/kupieniem a8team.pl: forum.a8team.pl@gmail.com lub PW (Prywatna wiadomość) https://www.a8team.pl/pri...m?mode=post&u=2 . Temat jest zablokowany.

Pozdrawiam z góry dziękuję,
Andrzej 'Doc'.
2009-04-28 godzina 21:40 - założyciel forum A8Team.PL.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi