Og這szenie 
forum a8 SklepOpon.com - opony i felgi AZet Serwis OC/AC forum a8 Tarcze, hamulce
Regeneracja
turbospr篹arki
Naprawa
wgniece
SklepOpon.com
opony i felgi
AZet Auto Serwis
Kup OC/AC
Sprawdzanie VIN Uk豉d hamulcowy

Weryfikacja Historii Wypadkowej Pojazdu

Poprzedni temat «» Nast瘼ny temat
Scrap yard - czyli z這m na aukcjach  
Autor Wiadomo嗆
dice111 
Master MOD

Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imi: AHC
Je盥z: S8 D2 MTM
Pom鏬: 201 razy
Do陰czy: 16 Maj 2009
Sk康: T儦in
Wys豉ny: 2010-11-13, 17:54   Scrap yard - czyli z這m na aukcjach

Temat dotyczy tylko samochod闚 Audi A8 i S8.
W po軼ie powinien si znale潭 dok豉dny opis z ogl璠zin (co "wysz這" nowego, co nie pokrywa si z og這szeniem, usterki itp) ew zdj璚ia i screen z aukcji (dok豉dny screen dotycz帷y samochodu z otomoto, allegro, gratki i innych portali z og這szeniami) - linki do og這sze s usuwane, a screen pozostanie.
Przydatny b璠zie r闚nie numer VIN (has這 kluczowe dla wyszukiwarki).
Temat ten mo瞠 r闚nie zawiera samochody z korektami licznik闚.
Reszta komentarzy b璠zie usuwana.

Daniel Forum Audi A8

Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Imi: Daniel
Je盥z: A8 D3
Do陰czy: 15 Maj 2009
Sk康: WBR
Kliknij tutaj ----------->
raper1987 
U篡tkownik

Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imi: Kacper
Je盥z: A8
Do陰czy: 17 Lis 2010
Sk康: Przemy郵
Wys豉ny: 2010-12-12, 19:15   

http://otomoto.pl/audi-a8...-C16251111.html

By貫m ogl康a貫m odradzam auto zdecydowanie po strzale w lewy bok ca貫 pomalowane bardzo nie udolnie bo pe軟o kropek po wodzie tak jakby lakiernik nie wiedzia do czego s逝篡 skraplacz.
Wylany wy鈍ietlacz zegarka w desce rozdzielczej.
Wahacze one ju nie prosz o wymian wr璚z b豉gaj... Podczas hamowania ewidentnie wida jak przednie ko豉 cofaj si do ty逝 w graniach 5 cm ju przy ma貫j pr璠ko軼i...
Stan tapicerki i kierownicy okre郵am na du穎 wi瘯szy przebieg jak 200 tysi璚y no chyba 瞠 kto chodzi w spodniach i r瘯awiczkach wykonanych z papieru 軼iernego...

Og鏊nie jestem mocno zdegustowany, bo mia豉 to by moja druga A8

Unknown 
Moje A8

Rocznik: 2006
Imi: Maciek
Je盥z: Audi A8L
Pom鏬: 1 raz
Do陰czy: 14 Sie 2010
Sk康: Wroc豉w
Wys豉ny: 2010-12-26, 18:55   

w wakacje (sierpie) rozgladaj帷 si za swoj audiczka, trafi貫m na takie og這szenie:

http://otomoto.pl/audi-a8-okazja-C15396078.html
ALLEGRO

skusi貫m sie obejrze to autko. po fotkach wyglada這 przyzwoicie.
po przyjezdzie na miejsce czekania na goscia 40min, skonczylo si, 瞠 przyjecha bez auta. i zabra mnie na dziwny plac gdzie byly jakies warsztaty..po 20 min przyjecha這 auto na lawecie :/ tlumaczy si, 瞠 nagle mia w豉manie w nocy i rozwalili mu stacyjke....yy jasne...
stacyjka ca豉 w szczepach...mozna odpali srubokr皻em auto, a jednak go nie ukradli..no przyszli sobie porozwalac tylko. tym bardziej ze brak slad闚 w豉mania, szyby ca貫, zamek ca造.

plastiki w srodku poniszczone...poprzecierane czym czarnym. sk鏎a na fotelu kierowcy przytyrana, kierownica podobnie. drzwi pasazera wgniecione lekko.
ba豉gan w bagazniku jak by ziemniaki wozili, brak zapasu, lewarka itd. opony na felgach do wywalenia.

ekran nawi/radia raz dzia豉 raz nie. kontrolka airbaga swieci.
silnik zawalony ca造m olejem. co grzechocze w okolicy pompy wspomagania, przy skrecaniu ko豉mi obroty jak glupie spadaj(ale tak ma by wg sprzedaj帷ego).

stukniety prawy prz鏚, posk豉dany na slowo honoru(co wida).

po podpieciu pod kompa na silniku wykaza這 chyba z 10 b喚d闚...dalej mi si nie chcia這 juz sprawdza.

brak jakichkolwiek op豉t, pompe paliwa uszkodzi, niby wymienili mu..ale z tego co mowil, ze jezeli bedzie ponizej po這wy zbiornika to nie odpali auto:)

og鏊nie sprzedaj帷y to handlarz i to jescze nie zbyt uprzejmy. Caly czas naciska, by "szybciej szybciej" wtedy byla wystawiona za 21000,- jako i na miejscu juz chcia sprzeda za 17000,- bez wiekszych targ闚.

a co najlepsze to w poprzednim og這szeniu auto mialo napisane "IGx" :)

Daniel Forum Audi A8

wietpol2 
U篡tkownik

Rocznik: 2002
Imi: Marcin
Je盥z: S8 D2
Do陰czy: 01 Lis 2010
Sk康: Jelenia G鏎a
Wys豉ny: 2011-02-06, 23:27   UWAGA NA TEGO ZΜMA !!

LINK DO OGΜSZENIA : http://otomoto.pl/audi-s8...-C17377405.html

PANOWIE !!! Uwaga na ten z這m ogl康a貫m go w pa寮zierniku go軼 chcia mi go sprzedac za 30tys z a mia wystawione na aukcji za 33500z. Go軼 mieszka ko這 warszawy i zajmuje si naprawami skrzy bieg闚. Audica by豉 bita z ka盥ej strony i w pa寮zierniku mia豉 288tys km . Sama skr璚a豉, nie dzia豉這 du穎 rzeczy, 鈔odek zaniedbany. Na benzynie tragedia ok 8-9 sec do setki na gazie ledwo jecha豉. Naprawiana na sztuke, a malowana przez amatora. Straci貫m przez go軼ia 800z. Kontaktowa貫m si z nim przez tel ale dodatkowe foty na meila wysy豉 mi z adresu retro.wideo@gmail.com i podpisywa si jako Pawe Gawry.

Tutaj przedstawiam galerie dodatkowych fotek jakie dosta貫m od go軼ia na e-mail (je瞠li dok豉dnie przypatrzycie si na os這n lew pisze tam liczba 242 i jak ja by貫m ni zainteresowany to m闚iono mi 瞠 przy 242 by wymieniany rozrz康)

BOR 
U篡tkownik

Silnik cm3: 3.0
Skrzynia: steptronic
Imi: Andrzej
Je盥z: e36 328 e39 530
Do陰czy: 10 Cze 2010
Sk康: Rzesz闚
Wys豉ny: 2011-03-04, 08:22   Audi A8 2.8 manual FWD

http://otomoto.pl/audi-a8-C17750890.html

Ogl康a貫m wczoraj, jestem ci篹ko zszokowany... Jeszcze nie widzia貫m tak zaniedbanego i zm璚zonego samochodu jako takiego, nie wspominaj帷 o A8.
Zaczynamy, na gor帷o:
1. Bity prz鏚, tyl, lewa strona, z dachem te co nie tak. Tak 幢e naprawionego auta jeszcze nie widzia貫m, 2/3 auta w "purchlach" wielko軼i kciuka. Karoseria r闚nie pop瘯ana z przodu i z ty逝 (szpachla).
2. Zderzaki po豉mane (zmasakrowane) naprawiane super glue, szpachl, sprayem w puszcze i rajstop i nie wiadomo czym jeszcze - do wymiany bezwarunkowo.
3. Silnik ledwo odpali, pracuje na 5 garach i szarpie, na gazie chodzi lepiej, ale te do regulacji (zbiornik paliwa prawie pusty). Wydech dziurawy, warczy okropnie.
4. 字odek przyzwoity ale ma這 zadbany, kierownica wymieniana, jeden pod這kietnik pod豉many , drugi urwany ca趾iem (brak).
5. Sprz璕這 chyba na wyko鎍zeniu, 豉pie okropnie wysoko (kolano w kierownic), rzekomo by這 wymieniane.
6. Zawieszenie w miar ok, ale na dynamicznym zakr璚ie co hukn窸o z przodu, na progu te co raz hukn窸o, wi璚 co do roboty na pewno jest.

Wra瞠nia og鏊ne: bardzo zaniedbany, u篡wany jako teren闚ka (cytuj: "Ze wzgl璠u na rodzaj prowadzonej dzia豉lno軼i- handel nieruchomo軼iami, (za niski nie mog nim wsz璠zie wjecha) zmuszony jestem z ci瞛kim sercem pozby si tego auta"). Listwy boczne poobszarpywane.
W豉軼iciel to albo handlarz nieruchomo軼iami k豉mczuszek albo faktycznie jak deklaruje nie zna si na samochodach (wg mnie p馧 na p馧). Szczery by te 50/50.
Przyjecha貫m napalony z misj odratowania, odjecha貫m zniesmaczony i rozczarowany. 8-10k z to warto嗆 niezb璠na do przywr鏂enia tego auta do stanu co najwy瞠j poprawnego, blasku ju nigdy nie odzyska.
Realna warto嗆 to 5-6k z . Tylko na cz窷ci, bo z這m ju wzywa. Serce boli.
VIN: WAUZZZ4DZWN000842
Rzesz闚

P.s. Admina prosz o wklejenie fotki...

Klimass1 
Moje A8

Skrzynia: Tiptronic 4HP-24
Imi: Sebastian/Dawid
Je盥z: A8 D2
Pom鏬: 4 razy
Do陰czy: 06 Gru 2009
Sk康: Syc闚
Wys豉ny: 2011-05-02, 23:02   ZDECYDOWANIE NIE POLECEM ! ZΜM ! NABIJANIE W BAMBUKO !

Audi A8 z miejscowo軼i Syc闚, 6km odemnie. Auto jest w kiepskim stanie, mia貫m okazje si mu przyjrze z bliska ;) sta這 na mie軼ie to obejrza貫m z ciekawo軼i. W rezultacie tych ogl璠zin mog stwierdzi 瞠 BEZWYPADKOWE jak podane w opisie to ono nie jest , tylna klapa jest fatalnie spasowana pieje , szpary si nie zgadzaj co mo積a te zobaczy na zdj璚iach. Odcie samochodu r騜ni si w wielu miejscach , wida to tak瞠 na zdj璚iach i nie jest to tym razem wina padania 鈍iat豉 :) Auto z przodu je寮zi na innej feldze(dlatego te nie ma zdj璚ia samochodu z przodu z lewej strony), jaki czas temu je寮zi這 na dw鏂h innych z lewej strony , nie sprawdzi貫m jaki rozmiar , ale z daleka wydawa這 mi 瞠 si r騜ni, co mo瞠 skutkowa uszkodzeniem dyferencja造. Auto og馧em bardzo zaniedbane , i zwie郾iaczone wieloma akcentami typu "jaka wiejska antena REKIN" zaraz mi si przypominaj uliczni tunerzy swoich e36 robi帷 z nich M-Powery , wewn徠rz audi to na wypasie ma "alu podobne wyk豉dziny", konsola 鈔odkowa by豉 rozbierana , co wida na zdj璚iach :) jej spasowanie normalnie wy鄉ienite ! Przebieg 230tys pozostawi bez komentarza ? Auto z zewn徠rz jest naprawd w tragicznym stanie, takie auto to mo積a kupi owszem , ale nie za cen prawie 18tys , max to ona jest warta po這w z tego i nawet na cz窷ci si nie nadaje :) . Je郵i kto planowa jecha na ogl璠ziny szczerze odradzam 瞠by unikn望 rozczarowania. Do BEZWYPADKOWEGO oraz IDEALNEGO i serwisowanego w ASO to jej bardzo du穎 brakuje. Kto b璠zie mia jakie pytania czy co wali jak w dym um闚i si z w豉軼icielem na ogl璠ziny i zdam relacje . Jak co mo積a pisa te do mojego znajomego u篡tkownik z naszego forum ,nick: PACIU , jest z Sycowa i na pewno te jak b璠zie mia czas podleci obejrze furmank :) POZDRAWIAM . P.S auto znajduj si u nas w Sycowie od nie dawna , z tego co mi jeden znajomy m闚i to w豉軼icielem tego auta jest taki jeden handlarz z Sycowa.

Numeru VIN puki co nie znam :) ale jak si uda to dodam :) ale nie warto cokolwiek sprawdza w tym samochodzie bo zapewne du瞠go 郵adu po nim w ASO nie b璠zie :)

Przed chwil napisa貫m do go軼ia na podany nr w aukcji 瞠 chcia豚ym nr VIN bo widz 瞠 samoch鏚 serwisowany w ASO i 瞠 chcia豚ym to sprawdzi :) zobaczymy czy odpisze , jak tylko co si ruszy dam zna.

[ Dodano: 2011-05-03, 14:24 ]
vin:wauzzz4dzrnooo495

Je郵i kto mo瞠 niech sprawdzi w serwisie :D jestem bardzo ciekawy jaki przebieg ma rzeczywi軼ie :)

[ Dodano: 2011-05-03, 14:25 ]
wiadomo嗆 z gg od w豉軼iciela

A8 SYC紟 9:45:10
podaje nr vin:wauzzz4dzrnooo495
A8 SYC紟 9:45:59
teraz w audi s nowe felgi 17cali i cena niestety jest ostateczna mog ewentualnie opu軼i na paliwo i obiad

:) na paliwo i obiad , licz帷 paliwo w a8 mo積a troch zej嗆 z ceny :) i za dobry obiad tak瞠 :D

[ Dodano: 2011-05-08, 15:15 ]
sprawdza kto ten VIN ?:)
56-500 Syc闚

Daniel Forum Audi A8

sebos17 
Moje A8

Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.8
Skrzynia: 6HP
Imi: Sebastian
Je盥z: X5 E53 4.8is
Pom鏬: 12 razy
Do陰czy: 09 Sty 2010
Sk康: Bielsk Podlaski
Wys豉ny: 2011-05-09, 14:48   

http://otomoto.pl/audi-s8...-C18534657.html

VIN: WAUZZZ4DZYN003124

Po sprawdzeniu nr VIN wysz這, 瞠 w 2006 roku auto mia這 przebieg 250 tys km, jednak i to jest zastanawiaj帷e, poniewa nie ma innych wpis闚 w historii serwisowej po za tym jednym (wymiana cewki zap這nowej)

Audi S8 AUDI S8 4,2L 360KM OKAZJA!!!!!
Typ: Sedan / Limuzyna
Wersja: D2
Rok produkcji: 1999
Data rejestracji: 01/2000
Przebieg w km: 206 328 km
Skrzynia bieg闚: automatyczna
Moc: 360 KM (265 kW)
Pojemno嗆 skokowa: 4172 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Kolor: czarny-metallic
Liczba drzwi: 4/5
Status pojazdu sprowadzonego: sprowadzony / nieop豉cony
Kraj pochodzenia: Niemcy

Polska, OSTRO艼A (woj. mazowieckie)tel.: +48 788 248 914

Kolejne og這szenie:

http://otomoto.pl/audi-s8...-C18765256.html

Audi S8 GAZ SEKWENCYJNY, NAVI, TV!!!!

Rok produkcji: 1999
Przegl康: 08/2011
Ubezpieczenie: 09/2011
Przebieg w km: 128 000 km
Skrzynia bieg闚: automatyczna
Moc: 360 KM (265 kW)
Pojemno嗆 skokowa: 4200 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna+LPG
Kolor: czarny-metallic

Polska, OKOLICE WARSZAWY (woj. mazowieckie)
tel.: +48 500-140-254

Sprzedaje po p馧 roku u篡tkowania, jak poprosi貫m o nr VIN w s逝chawce cisza i po kilku sekundach odpowied NIE, zapyta貫m dlaczego - BO NIE. Jak dla mnie odpada w przedbiegach... Na ka盥e zadane pytanie o stan auta odpowiada, pi瘯nie, idealnie, jak nowy itp itd.

Konrad 
U篡tkownik

Rocznik: 1997
Imi: Konrad
Je盥z: A8 D2, VW Corrado
Do陰czy: 02 Pa 2009
Wys豉ny: 2011-06-10, 12:27   

nie zauwa篡貫m 瞠 j sprawdzi貫 wczesniej :)

http://otomoto.pl/audi-s8...-C18534657.html

Klimass1 
Moje A8

Skrzynia: Tiptronic 4HP-24
Imi: Sebastian/Dawid
Do陰czy: 06 Gru 2009
Sk康: Syc闚
Wys豉ny: 2011-06-19, 16:58   

http://otomoto.pl/audi-s8...-C19467132.html

Audi ostatnio sta這 w Sycowie u blacharza ca貫 by這 skopane przez kogo i porysowane, ca貫 jest po lakierowaniu, na drzwiach pod klamkami spore ilo軼i szpachli, wn皻rze w 豉dnym stanie , nie widzia貫m auta po lakierowaniu ale wiem u kogo by這 malowane i spodziewam si 瞠 豉dnie to nie jest zrobione jak b璠 mia okazj to sprawdz . Auto nie warte tej ceny mimo 瞠 to S8/

[ Dodano: 2011-06-19, 20:56 ]
aaa i ono nie ma bixenon闚 tylko soczewki , masa瞠 pewnie chodzi o pompowane fotele :)
56-500 Syc闚

Daniel Forum Audi A8

djbinek 
Moje A8

Rocznik: 1998
Silnik cm3: 2.8
Skrzynia: Automat
Imi: Przemo
Je盥z: A4 B5, BMW E38
Pom鏬: 1 raz
Do陰czy: 29 Sie 2010
Sk康: Toru/Cork
Wys豉ny: 2011-08-14, 13:15   

Audi A8 300 KM i JASNE SK紑Y

http://otomoto.pl/audi-a8...y-C18105461.htm

tel.: +48 503 387 475

Czarna A8, 1994 rok, srebrne lusterka, jasny 鈔odek (kolor: kawa z mlekiem), benzyna LPG, 4.2, aftomat

CENA z maja 2011 - 16500z
CANA na dzi 14.08.2011 - 14250z i z aukcji na aukcje spada 200-300z.

M鎩 kumpel j ogl康a. Ja dzwoni貫m kiedy i zada貫m kilka pyta to kole nie odbiera potem telefon闚, wiedzia 瞠 nie jestem z pierwszej 豉panki.

- w豉軼iciel to kr皻acz, 軼iemnia strasznie
- silnik spocony
- bardzo zaniedbana (na fotkach tego nie wida)
- nie przerejestrowana (Gniewkowo pod Toruniem a blachy a Wawy)
- pod這kietnik odpada
- fotele wytarte do szmaty
- plastiki po豉mane
- przedni zderzak do wymiany
- webasto niby dzia豉 ale nie wie jak odpali
- d德i瘯 V8 to masakra
- auto z 94 a na allegro wpisane 95 a p騧niej zn闚 94 (pewnie dzi鏏 ma z 94 a ruf z 95 heeheh)

paja 
U篡tkownik

Rocznik: 1997
Imi: Mateusz
Do陰czy: 15 Maj 2011
Sk康: Kielce
Wys豉ny: 2011-10-22, 16:40   

Witam, ogl康a貫m dzisiaj A8 z Kielc.

Link: http://allegro.pl/show_item.php?item=1882912022

Sprzedaj帷y odda auto za 12 tys.

Og鏊nie odradzam fatygowa si 瞠by obejrze to auto.

Og鏊nie 鈔odek w tragicznym stanie. Sk鏎a nigdzie nie przerwana ale tak brudna i wytarta (陰cznie z tyln kanap) 瞠 to wo豉 o pomst do nieba. Plastiki w 鈔odku podrapane i brudne. Kierownica totalnie przetarta (dziury).
Brak wyg逝szenia tunelu 鈔odkowego, automat d逝go my郵i zanim postanowi zmieni bieg, czasem szarpie. Sprzedaj帷y m闚i 瞠 po remoncie i jeszcze na gwarancji. 安iec si kontrolki abs'u i poduszki powietrznej. Po otwarciu tylnej klapy dos這wnie wyla豉 si z niej woda. Na przednich s逝pkach jakie dziwne p璚herze, jakby korozja.

I to by by這 na tyle, bardziej w szczeg馧y nie wnika貫m, bo ju wiedzia貫m 瞠 to auto si nie nadaje.

kmicic-lt 
Moje A8

Rocznik: 1998
Skrzynia: tiptronic
Imi: Leszek
Je盥z: S8 D2 [AHC]
Do陰czy: 25 Pa 2011
Sk康: 3-miasto/Oslo
Wys豉ny: 2011-11-16, 22:35   

http://otomoto.pl/audi-a8-C17288518.html

W weekend pojecha貫m zobaczy auto z Gdanska no i co sie okaza這:
- wspomaganie kierownicy dzia豉 jak u Stara
- drzwi od pasazera nie dokr璚one czyli by豉 tu juz jaka sciema
- klima nie dzia豉
- radia zg這snic nie idzie
- zawieszenie wybite
- olej zalany ponad max i do tego 15w40
- lampy przednie zaparowane, a oryginalne le瘸造 z ty逝 w baga積iku

Jednym s這wem masakra. Pyta貫m sie o cene minimalna to kole odpowiedzial 15500. Rozbawi mnie t cen, wi璚 mu odpowiedzia貫m 瞠 za t kasiore to nikt jej nie we禦ie chyba ze jaki cep.

Daniel Forum Audi A8

BOR 
U篡tkownik

Silnik cm3: 3.0
Skrzynia: steptronic
Imi: Andrzej
Je盥z: e36 328 e39 530
Do陰czy: 10 Cze 2010
Sk康: Rzesz闚
Wys豉ny: 2012-03-11, 09:07   

cienki27 napisa/a:
Witam
Chcia貫m ju jecha ogl康a A8 ale wpisa貫m VIN tego auta http://otomoto.pl/audi-a8...-C19810772.html w google i wysz這 co takiego :) http://www.salvageautosau...rg-Pennsylvania

疾by linki nie przepad造: VIN powypadkowca: WAULL44E65N016762
Mod z pewno軼i wstawi fotki uszkodze na pami徠k :)

recon1 
U篡tkownik

Imi: Rafa
Je盥z: Audi A8 D3
Do陰czy: 12 Mar 2012
Sk康: Toru
Wys豉ny: 2012-05-09, 23:34   

A8 D3 4,2 benzyna Warszawa WAUZZZ4EX3N009123

Wklejam link do post闚 z opisem tego z這mu.

http://www.a8team.pl/topics20/6945.htm

andreas 
U篡tkownik

Silnik cm3: brak
Skrzynia: brak
Imi: andrzej
Je盥z: brak
Do陰czy: 03 Kwi 2013
Sk康: brak
Wys豉ny: 2013-04-03, 15:57   

Kolejny rodzynek, kt鏎y mia貫m okazj ogl康a http://otomoto.pl/audi-a8-C27055997.html
Posiadacz tego samochodu to kolega fuszbejns jako, 瞠 na forum jest ju kilka lat to wydawa這 mi si, 瞠 mo積a wierzy w to co m闚i i jecha w ciemno.
Na zdj璚iach wida samoch鏚, ale chyba z czas闚 jak zosta kupiony aktualnie ma przetarty ca造 prawy bok, o czym posiadacz zapomnia poinformowa telefonicznie, zderzak przedni p瘯ni皻y w dw鏂h miejscach, tylni zderzak uderzony, przemieszczony i p瘯ni皻y, podwozie zdarte jakby do嗆 cz瘰to przez wysokie kraw篹niki przeje盥瘸. Auto mia這 te malowane kilka element闚 , ale nieudolnie, lakier schodzi szpachla si zapada. Mechanicznie skrzynia tak jak w豉軼iciel powiedzia po remoncie pi瘯nie zmienia biegi, przy hamowaniu ca造m autem telepie chocia w豉軼iciel utrzymuje, 瞠 nic nie czuje, przy pracy na lpg na wolnych obrotach buja ca造m samochodem (ale podobno wszystkie na gazie tak maj) i prawdopodobnie ma za ma造 reduktor, brak p造ty do nawigacji, stan wn皻rza wskazuje na du穎 wi瘯szy przebieg sk鏎a fotela kierowcy ju zaczyna p瘯a i chyba nigdy nie by sprz徠any. Auto nie ma 瘸dnej historii serwisowej. Kolejne og這szenie i stare zdj璚ia. No, ale mo瞠 si trafi taki co jak ju przyjecha to kupi przecie - tu cytat w豉軼iciela - "auto ma je寮zi a nie wygl康a", ani nie je寮zi ani nie wygl康a. Nr VIN WAUZZZ4DZ1N001460 :/

Daniel Forum Audi A8

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu