Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawa historia o A8 ;)  
Autor Wiadomość
drago_o 
Moje A8



Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3936
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Karol
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 184 razy
Wiek: 33
Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 6704
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-02-18, 06:26   Ciekawa historia o A8 ;)

Witam,

Chciałem opowiedzieć historię, która kiedyś zawsze sprawiała, że myslałem "idź się lecz chłopie i napraw se auto", a teraz jak mam A8 to już tak nie myślę ;P

Mój sąsiad miał A8 takie jak moje teraz tylko, że jako nóweczkę z salonu jakieś 8 lat temu. Wielokrotnie musiałem go wypychać z uliczki przed lub z samego placu bo auto nie chciało zapalić, albo się zamknąć, albo czasem otworzyć. On mi mówił "bo tutaj rudy są... i nie chce działać". Wiem, że tu były kopalnie w okolicy, ale ja myślałem jak w słowie wstępu "idź się lecz i napraw auto sknero". Powiem Wam, że mój własny plac jest jedynym miejscem gdzie nie działa pilot do auta... Otwarcie auta pilotem graniczy z códem a i odpalenie nie zawsze chce działać bo nie wykrywa klucza. Wymieniłem baterie, anteny i nic... i myślę sobie "może ten sąsiad nie był sknera" :P

Generalnie dla osób, które mieszkają w okolicach podobnych do mojej (kiedyś w koło było pełno kopalni odkrywkowych rudy). Uważajcie jak zostawiacie auta bo keyssa praktycznie w tych miejscach nie działa i nie raz auto nie chce się np zamyknąć, odruchowo kilka razy już zostawiłem je otwarte na placu pod domem na noc, bo nie spojżałem.

Pozdrawiam i dbajcie o swoje łA8
_________________
Moje D3:
http://www.fotosik.pl/u/dragonek1990/album/1562323
Chomik pełen informacji, instrukcji (EN/PL):
http://chomikuj.pl/drago_o/VAG
 
 
ernesto 
Moje A8



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic 5HP24
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Ernest
Jeżdzę: A8 D2 S-line
Pomógł: 100 razy
Wiek: 40
Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 3502
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2014-02-18, 09:43   

Może nie o A8 ale coś w tym jest.
Dawno, dawno temu, jak byłem piękny i młody. Znajomy ze szkoły stwierdził że zrobi sobie elektrycznie otwieraną bramę wjazdową. Jak mi to opowiadał to myślałem że się rozerwę ze śmiechu. Rozebrał WSkę, powywlekał jakieś graty ze stodoły, rozebrał dwie kosiarki elektryczne na części pierwsze by potrzebował silników :D ( dwie nowe ) cudował i kombinował jak to zrobić. Ogólna zasada działania sterowania była radiowa z pilota. Były to lata 90-te A że jego młodszy brat miał samochodzik zdalnie sterowany który był jego wymarzonym prezentem pod choinkę to i pilot się znalazł :D + płacz brata. Chłopak miał dryg do majsterkowania. Brama zrobiona, sterowanie jest i co?
Działa. Każdy z sąsiadów nie mógł się nadziwić że to pracuje.
Pracowało wszystko zgodnie z planem do czasu aż postawili maszt telefonii komórkowej niedaleko jego posesji. I brama zaczęła się sama otwierać i zamykać. Tak więc fizyka jest fizyką i pewnych rzeczy się nie przeskoczy i nie uniknie.
_________________
Wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci Ernesta.

Administratorzy, moderatorzy i klubowicze.

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.