Ogłoszenie 
Zanim napiszesz nowy temat, skorzystaj z dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

radio reklama audi reklama reklama Audi A8 Audi a8 Tarcze, hamulce lampy LED
Hustla Online Motostacja.pl Regeneracja lamp AZ Auto Serwis Express Parts Regeneracja Układy hamulcowe Regeneracja HC Sklepledowy.pl

Poprzedni temat «» Następny temat
[D2 97 4.2PB/LPG ] Uszkodzony pozycjoner ??  
Autor Wiadomość
thon022 
Nowy Klubowicz

Miasto/Region: Podkarpacie
Wysłany: 2012-10-25, 16:47   [D2 97 4.2PB/LPG ] Uszkodzony pozycjoner ??

Witam, wczoraj rano wyjeżdżam z garażu i po przełożeniu z R na D auto nie chciało ruszyć do przodu, a po wyłączeniu zapłonu skrzynia przeszław tryb awaryjny i tak już została.

Zczytane z VAG błędy to;

P 1761 - elektromagnes blokady dźwigni wybierania (zwarcie obwodu do masy)

P 0706 wyjście biegu zły sygnał

Znajomy szwagra stwierdził przez telefon, że to pozycjoner. Czy ma rację? Zależy mi na zweryfikowaniu tej opinii, bo mieszkam na zadupiu i do najbliższego serwisu ASB mam 100 km. tak więc chciałbym to zrobić na miejscu, jak to prosta sprawa. W dodatku potrzebne mi auto, a zanim tutejsi mechanicy dojdą o co kaman trochę zejdzie - to może bym ten pozycjoner już zamówił z używki :roll:

PS a, i tryb awaryjny wyświetla sie "non stop". Błędy również nie dają się skasować

Z góry dziękuję za pomoc.

[ Dodano: 2012-10-27, 11:00 ]
"POZYCJONER" :oops: :-)

To raczej na pewno to , 3 x odczytywali mi błędy. Znalazłem nawet gościa, co specjalizuje się w ASB, tylko to "wolny strzelec" i nie ma teraz czasu. Polecił mi wymienić ten pozycjometr w jakimś w miarę sensownym zakładzie, bo to ponoć dość prosta sprawa. dałem już auto na warsztat, w poniedziałek mają się zabrać do tematu.

A8Team.pl
Nowy Klubowicz

Typ: B4
Rocznik: 1996
Silnik cm3: 2,8
Skrzynia: Automat
Imie: Erazm
Dolaczyl: 30 Paz 2013
Miasto/Region: A8Team
Odpowiedz do tematu