Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Kradzież tablic rejestracyjnych i odholowanie auta....  
Autor Wiadomość
jordan233 
Moje A8


Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Sławek
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 14 razy
Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1510
Skąd: GBY
Wysłany: 2015-04-15, 20:05   Kradzież tablic rejestracyjnych i odholowanie auta....

Witam Panowie, miałem niezły kocioł w Holandii ,proszę mi powiedzieć czy mogęcoś ugrać z Policją,gdyż sytuacja jest nietuzinkowa.


04.04.2015 spotkała mnie niemiła niespodzianka na parkingu w Holandii....Podchodzę rano do autka i tu niemiła niespodzianka- brak tablic rejestracyjnych.....,oraz połamana ramka przy samochodzie.

Za wycieraczką była kartka z Policji że tablice zostały skradzione i że jedną tablicę Policja ma. Więc tego samego dnia udałem się na Policję ale niestety zamknięte,otwarte było dopiero od wtorku 07.04.2015 , we wtorek o godzinie 14 zwolniłem się z pracy i wracając do domu patrzę że niema mojej furki na parkingu......

Dzwoniłem na Policję w tej sprawie aby zgłosić kradzież,po kilku godzinach się okazało że auto zostało odholowane na parking policyjny.Policja powiedziała że nie było tablic rejestracyjnych to je odholowali,ale przecież tablice zostały skradzione..to niby co miałem zrobić?

Musiałem zapłacić 168,50 euro za te żę mogłem odebrać auto, okazało się że jedna tablica była do odebrania na Policji. Czy mogę się w takiej sytuacji odwołać od tego,i ubiegać się o zwrot pieniędzy?

Mam papier z Policji że tablice zostały skradzione 04.04.2015 a najbliższy dzień w którym mogłem zgłosić się na Policję to wtorek 07.04.2015 i też tak chciałem zrobić ale już auta przed domem nie było...
_________________
https://www.facebook.com/...100089709813366
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-15, 20:20   

No cóż na logikę masz jak byk że nie mieli prawa zabrac ci auta a że maja bałagan to ci to zwisa ale na moje oko te niderlandzkie policje raczej ci na reke nie pójda bo ktos za ten hol zapłacic musi.
 
 
r4q 
Moje A8


Rocznik: 1999
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Łukasz
Jeżdzę: S8 D2
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Lis 2013
Posty: 151
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2015-04-15, 21:25   

Wiesz to pewnie ciężka sprawa do ogarnięcia będzie i pomoże Ci raczej tylko ktoś obeznany z tym jakie zasady Panują w Holandii ale czy im coś się nie poprzewracało w głowach, żeby taki urząd jak komisariat Policji był zamknięty? bo albo czegoś tu nie rozumiem do końca, albo jakby Cię właśnie ktoś napdał to też miałbyś czekać z tym do wtorku ??

Z własnego doświadczenia tylko dodam, żebyś w razie czego brał od nich wszelkie papiery jakie się da na to co zaistniało, bo sam miałem kiedyś nieprzyjemną sytuację jakieś dobre kilka miesięcy po kradzieży tablic w Polsce gdzie oczywiście wszystko zostało odpowiednio zgłoszone zostałem zhaltowany w Niemczech w nieprzyjemnych okolicznościach, bo w jakimś tam systemie moje numery nadal widniały jako poszukiwane bo ktoś na posterunku zapomniał chyba tego usunąć :/
_________________

 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2015-04-16, 04:55   

13posterunek to i zamkniety w niedziele i święta. W PL tez takie są na zadupiach.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.