Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
naćpana menelka obiła mi błotnik  
Autor Wiadomość
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-02-03, 22:59   naćpana menelka obiła mi błotnik

dziś stoję pod domem rodziców , gadam z kumplem o aucie z daleka mu go pokazuje i co widzę ? zataczające się ludzkie ścierwo naćpana lub nachlane i idzie w kierunku mojego auta mowie sobie auto mam uwalone (brudne) brudniejsze nie bedzie a menelka na bialo ubrana ziuuu po calej dlugosci auta wyciera je swoim kubraczkiem , nagle zaczepia o lusterko odchodzi na bok by zlapac powietrze, ja juz ide w jej kierunku , ona opiera sie dalej chyba ma za zle ze zaczepila sie o lusterko i hamsko z łapy uderza w mój błotnik , więc oczy zaczęły mi płonąc puls przyspieszył i zaczynam sie rozpędzać by dopaść to bydle na szczęście łapie mnie kumpel zdąrzyłem tylko krzyknąć w jej kierunku stosowną wiązankę bydle zachwiało sie przyspieszyło i wypie.... sie na glebe , gdyby nie kumpel to oderwałbym jej głowę bo to już raczej z kobietą nie miało nic wspólnego ale znając życie mogłaby upaść i mkogło stać sie z gównem wszystko ..... kumpel mówi : Maciej stój nie warto jak coś sie stanie jeszcze ty będziesz miał problem i to nie mały wiec olałem to nawet nie zadzwoniłem bo pajaców z policji bo nieroby po ostatnim razie jak miałem z niebieskim gównem przygodę inteligencją nie grzeszyli więc przewidując przyszłośc sadze że musiał bym rozmawiac z kolejnymi pajacami i w sumie nic by nie zrobili tak że mam już nową wgniotę.... sponsored by ludzkie szambo
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
danielos8 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 1.9
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Daniel
Jeżdzę: e46coupe
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 342
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-02-04, 00:03   

alee lipaa :/ to jak ona się poocierała po brudnym aucie to pewnie jakich rys narobiła czy nie >? ja ostatnio widziałem u mnie z boku odbicie od piłki ale nic poważnego <onie>
_________________
dare to be great
 
 
ernesto 
Moje A8



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic 5HP24
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Ernest
Jeżdzę: A8 D2 S-line
Pomógł: 100 razy
Wiek: 39
Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 3502
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2014-02-04, 06:05   

Makabra. Ludzie nie mają poszanowania, nic a nic. W sumie zgłosił byś, zabrali by ją na izbę a potem byś się ganiał po sądach o odszkodowanie, bo nie wiadomo jeszcze jakiej grupy społecznej była. A na bank były by problemy z odzyskaniem pieniędzy.
Współczuję Maciek :(
_________________
Wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci Ernesta.

Administratorzy, moderatorzy i klubowicze.

 
 
tomi5 
Moje A8


Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Tomek
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 812
Skąd: Lubin
Wysłany: 2014-02-04, 06:56   

To jest nic, menelka, napita lub naćpana.
A co jak siedziesz sobie w aucie na parkingu pod marketem podjeżdża hrabiostwo w jakims malym gównie i wysiada stara baba która drzwi otwiera jak by ze stodoły wychodziła i wali nimi w twoje drzwi....
Nosz kurwa takich to odrazu na glebę, a zwrócisz uwage to jeszcze sie oburzy parsknie....

Ale chyba przy takim incydencie mozna wezwac policje i spisac notatke na szkodę powstała w wyniku tego nieudolnego wysiadania??? i deomagać sie odszkodowania z OC sprawcy??

Czasdami nie ma sensu sie kłócić tylko pisać od razu notatkę, tylko czy jest szanasa na wypłatę??
Może niech ktos bardziej biegły sie wypowie w temacie??

[ Dodano: 2014-02-04, 06:57 ]
A menelce trzeba było zasadzic kopa w dupe i odjechać...
_________________
Forum Audi A6.
Forum Audi A8.
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-04, 07:16   

W De takich jelopow co sie rozpychaja na parkingach tez pod dostatkiem..
 
 
szeryfisch 
Moje A8


Rocznik: 1988
Silnik cm3: 6600
Skrzynia: AOD
Zasilanie: ON
Imię: Paweł
Jeżdzę: 1978 Lincoln Continental
Pomógł: 44 razy
Dołączył: 31 Maj 2010
Posty: 1294
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-02-04, 08:24   

no to panna miała moc, bo akurat w D2 ciezko zrobic gniota. Nawet butem, kopiac w drzwi.
_________________
Masz problem z autem? Zapraszam:
Magnice ul.Kwiatowa 1
10km od Wrocławia
 
 
CINEK 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip.F1 GNU
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D3 BFM
Pomógł: 70 razy
Wiek: 39
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 4014
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: 2014-02-04, 09:26   

szeryfisch napisał/a:
no to panna miała moc, bo akurat w D2 ciezko zrobic gniota. Nawet butem, kopiac w drzwi.


hahahah ....
_________________
to nie jest zwykły napęd...to
 
 
JanekS13 
Moje A8


Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Automat
Zasilanie: PB
Imię: Janek
Jeżdzę: A8L D2
Pomógł: 2 razy
Wiek: 48
Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 457
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2014-02-04, 09:41   

martin_rs4 napisał/a:
szeryfisch napisał/a:
no to panna miała moc, bo akurat w D2 ciezko zrobic gniota. Nawet butem, kopiac w drzwi.


hahahah .... Obrazek


zgodzę się z kolegą . Mi przespacerowali się po masce dachu i klapie i wgniotek brak :)

No niestety masakra ostatnio z tymi demolkami :(
 
 
Bartek87 
Moje A8


Rocznik: 2015
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: ON
Imię: Bartek
Jeżdzę: A8
Pomógł: 2 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 174
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-02-04, 10:17   

Mi miesiac temu obił drzwi pod centrum handlowym, pasata prawie przykleił do mojego auta, ze nie bylo fizycznej mozliwosci by wysiasc bez kontaktu z moim autem. Passat na niemieckich blachach wiec zadzwonilem na policje, ci przyjechali spisali popatrzyli stwierdzili, ze nic nie moga zrobic bo poza droga publiczna ... zostawilem kartke za szyba, oddzwonil po godzinie i sie zaczelo " ty k****, ch*** myslisz, ze jak masz A8 to mozesz grac cwaniak" itd stos inwektyw, on oczywiscie nic nie zrobil, dba o swoje auto a ja jestem ch**** i on "ma w d*** moje a8". Ot taka gadka z burakiem, pewnie na miejscu jeszcze by sie rzucił z łapami...
 
 
tomi5 
Moje A8


Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Tomek
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 812
Skąd: Lubin
Wysłany: 2014-02-04, 10:45   

Kolego jak policja przyjeżdża i mówi że nic nie może zrobić, to trzeba było h.... lusterko urwać i odjechać.
_________________
Forum Audi A6.
Forum Audi A8.
 
 
eRBe 
Użytkownik


Rocznik: 2002
Silnik cm3: 1800
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Maciej
Jeżdzę: Toyota/Fiat
Wiek: 33
Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 10
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-02-04, 11:14   

tomi5 napisał/a:
Kolego jak policja przyjeżdza i mówi że nic nie może zrobić, to trzeba było hujowi lusterko urwać i odjechać.


Osobiście nie jestem za takimi rozwiązaniami ale coraz częściej widzę, że chyba nie ma innej siły na takich palantów... Tylko czy to ich czegoś nauczy? :(

Swoją drogą autorowi współczuje. Jest jakaś szansa na odszkodowanie czy ni hu hu?
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-02-04, 12:08   

ni hu hu bo niby skąd , a to co kolega bartek 87 napisał tez mnie spotkało policja ma w D dlatego po te scierwa nawet nie dzwonie bede glanowal takie auta albo opony bede ciąl jak zobacze jakas wgniote lub zadrapanie , pod m1 w poznaniu jakis oszolom tez musial wysiadac jak basza bo listwe na drzwiach mi obdarł ale nei widzialem tego za ręke też nie złapałem , a pod blokiem jak parkuje tez widuje debili parkujacych tak ze nawet nie mozna dosjc do drzwi i wsiąść kupiłem sobie nawet kamerke z czujnikiem ruchu jak stoje pod blokiem czasem ją włącze i monitoruje swój pojazd lekka obsesja ale poźniej takie naprawy nie kosztują 5zł ....a mam punkt zaczepienia w postaci nr rejestracyjnego auta ktore stało obok , dbam i mam na to patrzeć jak mi dewastują auto ... nagorsze jest to jak już gdzies na forum pisał FOSS że nawet mozesz kogos za reke zlapac zadzwonic na policje to i tak koles sie wywinie taki kraj szambo
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-04, 13:45   

Panowie prawda. Kiedys na podworku szalal sobie gnojek co do drugiego bloku na imprezke przyjechal. Popil i pokazywal co te jego alfa romeo potrafi. Nie dosc ze mi zastawil auto to jeszcze bylo cale w piachu,wezwalem palicje i..."my nic nie mozemy zrobic" wzialem wiec duzy noz i nastepnego wieczora poszly w pizdziec 4jego opony i jakies weze,wiazki pod maska. Gnojek po weekendowej imprezie jak zobaczyl auto to wezwal policje ktora stwierdzila-zgadnijcie co? :D Jednak tym razem pod naciskiem moich sasiadow kazali mu usunac auto. I dopilnowalismy zeby jego kolesie pomogli mu je wypychac.
 
 
Preston81 
Moje A8



Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic FBG
Zasilanie: PB
Imię: Maciej
Jeżdzę: S8D2 AQH
Pomógł: 8 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2011
Posty: 1805
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-02-06, 21:41   

dodam ze do pelni szczescia dzis jakis pajac przytarl mi przedni zderzak ....
_________________
bądź sobą, wariatów też lubią
 
 
beyer28 
Moje A8


Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip+F1
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Mariusz
Jeżdzę: A8 D2 FL & Calibra 2.0 8V
Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 14 Sie 2013
Posty: 871
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-06, 22:58   Re: naćpana menelka obiła mi błotnik

preston81 napisał/a:
olałem to nawet nie zadzwoniłem bo pajaców z policji bo nieroby po ostatnim razie jak miałem z niebieskim gównem przygodę inteligencją nie grzeszyli więc przewidując przyszłośc sadze że musiał bym rozmawiac z kolejnymi pajacami i w sumie nic by nie zrobili tak że mam już nową wgniotę.... sponsored by ludzkie szambo


policja w niczym Ci nigdy nie pomoże, a wręcz przeciwnie. Menda całe życie będzie mendą.
Posłuchajcie tego, coś w temacie <amasz> http://damodrzexxx.wrzuta...der_niziol_maku
Ostatnio zmieniony przez beyer28 2014-02-11, 19:12, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.