Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA OSZUST - *majkaistefan* - OSTRZEGAM  
Autor Wiadomość
mkbewe 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip EYC GQF
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Tomasz
Jeżdzę: A8D3
Pomógł: 10 razy
Wiek: 38
Dołączył: 13 Mar 2015
Posty: 1063
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2016-02-05, 21:54   

majkaistefan, to konkretnie i rzeczowo

Są te rzeczy u Ciebie czy ich nie ma ?? bo o to się tu rozchodzi (tak mi się wydaję ale coś tam chlapnąłem więc mogę się mylić...
)
_________________
Forum Audi A6.
Forum Audi A8.
 
 
ernesto 
Moje A8



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic 5HP24
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Ernest
Jeżdzę: A8 D2 S-line
Pomógł: 100 razy
Wiek: 39
Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 3502
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2016-02-05, 22:17   

majkaistefan napisał/a:
Ty fosik napisz jeszcze nam wszystkim dlaczego miedzy poczatkiem grudnia kiedy podobno "majatek" zaginol a poczatkiem lutego nigdzie nic nie pisales


Cytat:
Informację pozyskałem 28-11-2015 dokładnie w tej formie czyli w czasie dokonanym co należało by odczytywać, że paczka już została wysłana.
Ponieważ moje telefony nie były odbierane więc zadzwoniła moja żona do jego żony z telefonu który nie był im wcześniej znany - udało się dodzwonić. Tu słuchawkę przekazano do Stefana który ponownie potwierdził, że wszystkie rzeczy zostały spakowane i wysłane do PL do mojej żony (to było 2-12-2015).

Czekałem cierpliwie ale ileż może iść paczka z DE do PL?...
12-12-2015 pisałem już maila z informacją, że żadna paczka do PL nie przyszła i wezwaniem do zwrotu moich rzeczy lub ewentualnie do przekazania skanu dowodu nadania takiej paczki z czytelną datą, numerem przesyłki, adresem doręczenia i firmą jaką zostało to wysłane.
Odpowiedzi nie otrzymałem żadnej.
Dzwoniłem ale nikt nie odbierał, pisałem SMSy ale również pozostały bez odpowiedzi.
(...)
W związku z tym również przez forum wysłałem do niego wezwanie do zwrotu moich rzeczy - to było 20-01-2016r.
Jak pewnie większość wie, forumowa skrzynka pocztowa jest tak skonstruowana, że kiedy wysłana wiadomość wyląduje w skrzynce "wysłane" to znaczy, że wiadomość została przez adresata otworzona - tu można to spokojnie odczytywać jako potwierdzenie odbioru.
Dzięki temu wiem, że 23-01-2016 Stefan odczytał moją wiadomość


<hmm>
Czy przeczytałeś cały wątek ze zrozumieniem, ten jeden jedyny od początku do końca ?
_________________
Wyrazy szczerego żalu i współczucia z powodu śmierci Ernesta.

Administratorzy, moderatorzy i klubowicze.

 
 
danishow 
Moje A8



Rocznik: 2008
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: TT 6 Gang
Zasilanie: PB
Imię: Daniel
Jeżdzę: Touareg V8 420KM
Pomógł: 130 razy
Wiek: 41
Dołączył: 02 Sty 2015
Posty: 3733
Skąd: Leiningen - DE
Wysłany: 2016-02-05, 22:28   

majkaistefan napisał/a:
tu wlasnie niczego nie widac
No właśnie, niczego nie widać! Zamierzasz odpowiedzieć na jakiekolwiek pytanie/zarzut? Jak na razie to bredzisz w jakimś obcym języku <faktycznie>
_________________
MOJE A8 - WYDECH
 
 
majkaistefan
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-05, 22:42   

Witam!

Ja przeczytalem a czy Ty umiesz liczyc i racjonalnie myslec? Przeczytaj jeszcze dwa razy i pomysl o co w tym wszystkim chodzi zanim wyrazisz opinie. Podpowiem "
ernesto napisał/a:
W związku z tym również przez forum wysłałem do niego wezwanie do zwrotu moich rzeczy - to było 20-01-2016r.
Jak pewnie większość wie, forumowa skrzynka pocztowa jest tak skonstruowana, że kiedy wysłana wiadomość wyląduje w skrzynce "wysłane" to znaczy, że wiadomość została przez adresata otworzona
Pomysl nad tym.
ernesto napisał/a:
Czy przeczytałeś cały wątek ze zrozumieniem, ten jeden jedyny od początku do końca ?


Stefan.
 
 
FOSS 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tip.Sport F1
Zasilanie: PB
Imię: Damian
Jeżdzę: A8 D3
Pomógł: 189 razy
Wiek: 48
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 5844
Skąd: WPR
Wysłany: 2016-02-05, 22:47   

majkaistefan napisał/a:
Ty fosik napisz jeszcze nam wszystkim dlaczego miedzy poczatkiem grudnia kiedy podobno "majatek" zaginol a poczatkiem lutego nigdzie nic nie pisales

A ty stefek to głuchy, ślepy czy po prostu głupi?...
Dzwoniłem do ciebie jak i do twojej żony, pisałem sms, pisałem maile - byłem wystarczająco wyrozumiały i cierpliwy.

majkaistefan napisał/a:
Przez dwa dlugie miesiace "majatek" sie poniewiera i nie reagujesz a jak tylko widzisz moj post w ktorym zaczynam ci sie dobierac do dupy to nagle taki przeblysk i zwrot akcji?

Do czego się dobierasz?....
pfffff....
na początek polecam to: https://www.youtube.com/watch?v=M6wRnouGZFQ
a jak już poprawi ci się od tego trochę w głowie to może oddasz wreszcie to co moje skoro od dwóch miesięcy tak się to poniewiera.

[ Dodano: 2016-02-05, 22:54 ]
majkaistefan napisał/a:
... pomysl o co w tym wszystkim chodzi zanim wyrazisz opinie.

Chodzi o to, że zostały u ciebie moje rzeczy których z przyczyn mi bliżej nie znanych oddać mi nie zamierzasz.
Dokładnie o to chodzi.
_________________
* FOSS motorsport * (PL-Warszawa)
inspekcje przed zakupem
serwis, części zamienne nowe i używane
serwis mobilny, serwis door2door
modyfikacje, przeróbki, tuning

-
 
 
majkaistefan
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-05, 22:55   

Witam!

My z zona jasno powiedzielismy ze nie zyczymy sobie z toba zadnych wiecej kontaktow i nie bedziemy odbierali telefonow a maile bedziemy kasowali nieotwarte..Po co wiec tam pisales?Dlaczego nie poszedles jak normalny czlowiek ktorego okradli NIEZWLOCZNIE na Polzei?

Stefan.
 
 
uszek 
Moje A8


Rocznik: 2000
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Mateusz
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 18 razy
Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2012
Posty: 857
Skąd: RZ
Wysłany: 2016-02-05, 22:57   

A co z jego rzeczami ? Chyba o to chodzi... oddasz czy nie ?to proste pytanie
 
 
danishow 
Moje A8



Rocznik: 2008
Silnik cm3: 4200
Skrzynia: TT 6 Gang
Zasilanie: PB
Imię: Daniel
Jeżdzę: Touareg V8 420KM
Pomógł: 130 razy
Wiek: 41
Dołączył: 02 Sty 2015
Posty: 3733
Skąd: Leiningen - DE
Wysłany: 2016-02-05, 23:20   

majkaistefan napisał/a:
Dlaczego nie poszedles jak normalny czlowiek ktorego okradli NIEZWLOCZNIE na Polzei?
Bo nie jest Tobą i chciał załatwić sprawę jak normalni ludzie. Stefan, naprawdę chcesz mieć Polizei w domu?
Poza tym nie wstyd Ci robić z siebie złodzieja (tak nazywa się ludzi, którzy przywłaszczają sobie czyjeś przedmioty) dla kilku używanych narzędzi? <faktycznie>
_________________
MOJE A8 - WYDECH
 
 
majkaistefan
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-05, 23:24   

Witam!

ernesto napisał/a:
Z wypowiedzi Damiana wnioskować można, że odzywał się do Ciebie kilka razy w tym terminie.
Nie będziesz podważał mojej osoby na forum, bo z ludzi robisz idiotów. A ja mam już tego dosyć.
W takim wypadku zaproponuje Ci kartkę.
-Przeciez on piszac wiedzial z gory ze nikt tego nie odczyta.Wyrzucic mnie mozesz.Przecierz o to wlasnie temu czlowieczkowi chodzi.Gdyby chcial cokowlwiek odzyskac majac argumety poszedl by nie czekajac na nic jak kazdy normalny czlowiek do sadu lub na policje a nie tu zadyme robil.Czy nie widzisz ze dla tego typa to Forum to zyla zlota i chce wyczyscic sobie pole? Dla mnie to rob co chcesz.




Stefan.
 
 
CINEK 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip.F1 GNU
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D3 BFM
Pomógł: 70 razy
Wiek: 39
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 4014
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: 2016-02-05, 23:25   

majkaistefan napisał/a:
My z zona jasno powiedzielismy ze nie zyczymy sobie z toba zadnych wiecej kontaktow i nie bedziemy odbierali telefonow a maile bedziemy kasowali nieotwarte..Po co wiec tam pisales?Dlaczego nie poszedles jak normalny czlowiek ktorego okradli NIEZWLOCZNIE na Polzei?


bo w przeciwieństwie do Ciebie, Foss widać chciał to załatwić tak jak trzeba bez szarpania sie po urzędach... Faktycznie facet zaczynasz mącić tak że sam sie w tym gubisz... Foss podaje konrety: daty, maile, telefony, niezbite dowody a z Twojej strony tylko lament jaki ty to niesprawiedliwie osądzany jesteś...

A ja mam pytanie ...co było powodem, ze Stefan zaprzestał z Tobą Foss kontakt, po tym jak zostawiłeś u niego wszystkie rzeczy na ten czas co wyjechałeś?
_________________
to nie jest zwykły napęd...to
 
 
majkaistefan
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-05, 23:34   

Witam!

danishow napisał/a:
Bo nie jest Tobą i chciał załatwić sprawę jak normalni ludzie. Stefan, naprawdę chcesz mieć Polizei w domu?
Poza tym nie wstyd Ci robić z siebie złodzieja (tak nazywa się ludzi, którzy przywłaszczają sobie czyjeś przedmioty) dla kilku używanych narzędzi?
-Ten golodupiec nie ma i dlugo nie bedzie mial nic.Ty jednak powinienes uwazac co piszesz bo masz stala legalna prace jak i dochody z ktorych za pomowienia bedziesz musial zaplacic.Nie wiem co laczy cie z tym czlowiekiem ale zanim uciekll obrabial cie rowno.Teraz jak wiem tez tego nioe zaprzestal.Ja ze swojej strny sukcesow zycze.Przemysl jeszcze raz skutki swojego dzialania.

Stefan.
 
 
CINEK 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tip.F1 GNU
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Marcin
Jeżdzę: A8 D3 BFM
Pomógł: 70 razy
Wiek: 39
Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 4014
Skąd: Konstantynów Łódzki
Wysłany: 2016-02-05, 23:35   

dracus6662 napisał/a:
Drago napisał wyraznie i rozsadnie jezeli 2 strony tocza spór to nie ch jedna ze stron zglosi sprawe na policje i napewno jest to mądre rozwiazanie....


faktycznie jest to jakies rozwiązanie...mnie posądzone o wjechanie w stojące auto i ucieczke, na podstawie domniemań tylko, ponieważ kobieta widziała duże niebieskie auto dostawcze. A że akturat 3 takie same stały na ulicy to padło na moje....Policja szybko interweniowała, założona sprawa ale niestety kobieta nie mogła przytoczyć konkretów, zaczynała wymyślać, gubić się aż w końcu sie poddała....brzmi Stefan znajomo??? bo Ty już jesteś na końcu tego etapu ;)
_________________
to nie jest zwykły napęd...to
 
 
dracus6662 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: automat
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Daniel
Jeżdzę: A8 D3 QUATTRO TIPTRONIC
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 28 Cze 2014
Posty: 1802
Skąd: VENLO/WROCŁAW
Wysłany: 2016-02-05, 23:46   

wszystko jest możliwe ... normalnie zaskakujace zwroty akcji w tym wątku...
Panton : pomówienie , dreczenie , stalking i wreszcie znieslawienie.... wystarczy tzw bezsensownych argumetnow ..
Ja osobiscie nie pozwolilbym sie oczerniac komus jezeli nie czuje sie winny i nie pierniczyl na forum

a jezeli by ktos mial moje graty i moge to udowodnic to bym tez nie bawil sie w ciuciubabke
i niech tym sie zajmie odpowiedni organ

jak widzisz dziala to w obie strony

Prosciej sie nie da tego przelożyć ......

jedyne co bez sensu to rozciaganie tej sprawy tutaj bo to może przerodzic sie w temat rzeka o oleum niestety ...


Zatem ponawiam Nasze pytanie:'

Panowie co sie stało że nagle przestaliscie utrzymywać kontakt??

Co sie stało że Damian zostawił Stefana i wyjechał ... ???

Co zaszło pomiedzy Powodami tuż przed wyjazdem że zdecydowali sie nie utrzymywac ze soba dłuzej kontaktów ???

Wyjaśnijcie przyczynę ....

Z tego co podsumowałem to Damian nagle wyjeżdza do Polski
Póżniej prosi Stefana o odesłanie rzeczy

Stefan powiedzmy odsyła

Damian czeka i nie dostaje paczki

Damian dzwoni do Stefana

Stefan zabrania mu dzwonic


Damian prubóje sie kontaktować bez skutku

Wyglada na to ze Stefan sie obraził Na Damiana..


i zaczyna sie watek na forum ....

Co zaszło tego feralnego dnia pomiedzy Panami ze doszło do takiego zacieklego sporu??
_________________
Tiptronik wymiana oleju Audi :)
[URL=https://a6klub.pl/car-audio-c5/zmiana-z-symphony-ii-na-navigation-plus-problem-z-kierownica-t88801.htmlZmiana z Symphony II na NAVIGATION PLUS A6 C5.[/URL] :(
 
 
majkaistefan
[Usunięty]

Wysłany: 2016-02-06, 00:09   

Witam!

dracus6662 napisał/a:
pomiedzy Panami ze doszło do takiego zacieklego sporu??
-mam juz prawie gotowe.Jutro o tym napisze.

Stefan.
 
 
dracus6662 
Moje A8



Rocznik: 2003
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: automat
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Daniel
Jeżdzę: A8 D3 QUATTRO TIPTRONIC
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 28 Cze 2014
Posty: 1802
Skąd: VENLO/WROCŁAW
Wysłany: 2016-02-06, 00:26   

Znam co prawda krótko wręcz moge powiedziec epizodycznie ale osobiscie oboje Panów z zycia realnego

Dla mnie Jak i Damian tak i Stefan byli Zawsze w porządku uczciwi i pomocni

ten spór rzutuje na jednego lub na oboje z nich złe swiatło....

Nie stoje po stronie a ni jednego ani drugiego!! Ponieważ spór nie dotyczy mnie , jestem obiektywny wobec postaw obojga Panów


Najchetniej chcialbym aby ze soba wszystko wyjasnili i rozeszli w zgodzie....
Jednakże uważam że jakieś fakty Koledzy nam tu umykaja koło nosa ....

Dopóki cala prawda nie wyjdzie na jaw i nie dostaniemy odpowiedzi co sie stało ów feralnego dnia kiedy to Panowie rozstali sie i z jakiego powodu ...

Nie bedziemy w stanie zrozumiec ich sporu bynajmniej w moim domniemaniu

Jezeli kogos uraziłem moją wypowiedzia Serdecznie przepraszam

oraz oczekuje szcz esliwego finału sprawy ;)
_________________
Tiptronik wymiana oleju Audi :)
[URL=https://a6klub.pl/car-audio-c5/zmiana-z-symphony-ii-na-navigation-plus-problem-z-kierownica-t88801.htmlZmiana z Symphony II na NAVIGATION PLUS A6 C5.[/URL] :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.