Ogłoszenie 

części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
KIBOLE-CO SĄDZICIE  
Autor Wiadomość
PEPOL D2 
Moje A8



Rocznik: 1988
Silnik cm3: 5.0
Skrzynia: Automatyczna
Zasilanie: PB
Imię: Łukasz
Jeżdzę: Mercedes Benz 500 Sec
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 23 Gru 2009
Posty: 276
Skąd: wlkp
Wysłany: 2011-05-07, 18:20   KIBOLE-CO SĄDZICIE

Witam ostatnio duzo sie dzieje w medich ze kibole to zli ludzie ktorych powinno sie karac za burdy...Ok rozumiem.Natomiast ja tez uwarzam sie za kibola i mam pytanie czy rozsadne jest myslenie naszego Rzadu by na mecz nie wpuszczac nikogo jak zawinia pseldo kibice?Np.Kupilem bilet na mecz i chce isc z corka ale juz nie mozemy isc.Jak Wy sie zapatrujecie na ograniczenia na stadionach dla prawdziwych kibicow?
_________________

 
 
maciu 
Moje A8


Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tip
Zasilanie: ON
Imię: Maciej
Jeżdzę: D3, (S8,A8,V8,S4)
Pomógł: 52 razy
Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 2891
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-05-07, 18:31   

chcesz iść na mecz z córką i uważasz się za kibola?
coś mi tu nie gra :roll:

generalnie widać po ostatnich dniach że kibol może więcej
widocznie kluby mają z nich sporą kasę skoro tak się cykorzą
_________________
Proszę nie pisać z pytaniami technicznymi na PW - tylko na forum.
wyPAD 2020
 
 
kolonkos88 
Moje A8


Silnik cm3: 5000
Skrzynia: Tiptronic
Zasilanie: PB
Imię: Sebastian
Jeżdzę: MB E500
Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 92
Skąd: Katowice
Wysłany: 2011-05-07, 18:32   

Wiesz co dla mnie sprawa jest jasna... Kibica od wandala na pierwszy rzut oka nie odróżnisz a jedynym sposobem aby uchronić piłkarzy, innych kibiców od potencjalnych szkód jest po prostu zakaz wstępu wszystkim.
Wiadomo jest to po części nie sprawiedliwe tak jak mówisz dla "normalnego" kibica.

Powinno się zwrócić pieniądze za nie wykorzystany bilet wszystkim którzy nie mogli uczestniczyć w widowisku sportowym.

Ale pomyśl tak,
jesteś wściekły że nie dopuszczono publiki do meczu...ale gdyby do tego doszło i ucierpiała twoja córka, to złość sięgneła by znacznie wyżej...A tego byś raczej nie chciał.

Jestem za: jeden za wszystkich wszyscy za jednego...z głupotę niech również cierpią inni.czyli kibice może czegoś się hołota nauczy kiedyś
_________________
Mercedes Benz E500 V8 :)
Mój "dziodkowóz" nie jedno A8 i 7er nosem wciągnie
 
 
daro72 
Moje A8



Rocznik: 1994
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Tiptronik CML
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Darek
Jeżdzę: A8 D2
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 954
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2011-05-07, 18:41   

Według mnie zamykanie stadionów dla kibiców zaostrzy jeszcze ich nastawienie. Myślę że respektowanie zakazów stadionowych przyniosło by większą korzyść. Najlepsza metodą na pewno było by to jak zrobili kilkanaście lat temu w Anglii. Przenieśli nie pamiętam dokładnie ale chyba na 2 lata rozgrywanie meczy do Belgii i Holandii. Mówię tak ponieważ nie lubię chamstwa jakie prezentują kibice (nie mówię tu o wszystkich kibicach).
_________________
Dążenie do doskonałości.
 
 
Dymian 
Moje A8


Rocznik: 2004
Silnik cm3: 3,2
Skrzynia: Automat
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Damian
Jeżdzę: VW
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 161
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2011-05-07, 21:39   

zmora pseudokibiców na polskich stadionach musi zostać wyleczona-bo niestety jesteśmy na niechlubnym podium pod tym względem.. a co za tym idzie tak jesteśmy kojarzeni w europie itd a to, że w pl dużo rzeczy ustanawia się wbrew logice itd to już jest druga str medalu- także OK dobrze, że się zabrali za tą niełatwą sprawę ale niestety odbywanie się meczu za zamkniętymi bramami itp to nie jest wyjście a bynajmniej nie jest dla mnie zrozumiałe...
 
 
dice111 
Master MOD



Rocznik: 1996
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: Manual
Zasilanie: PB
Imię: AHC
Jeżdzę: S8 D2 MTM
Pomógł: 245 razy
Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 5075
Skąd: Těšin
Wysłany: 2011-05-07, 23:06   

Dlaczego w większości o ile nie tylko problem pseudokibiców dotyczy piłki nożnej ?
_________________
Black Cars Matters
 
 
maciu 
Moje A8


Rocznik: 2006
Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tip
Zasilanie: ON
Imię: Maciej
Jeżdzę: D3, (S8,A8,V8,S4)
Pomógł: 52 razy
Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 2891
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-05-08, 01:09   

bo piłkę (lub coś co ją przypomina) można kopać wszędzie
_________________
Proszę nie pisać z pytaniami technicznymi na PW - tylko na forum.
wyPAD 2020
 
 
123mielony 
Moje A8



Rocznik: 2005
Silnik cm3: 4.2Q
Skrzynia: Tiptronic F1
Zasilanie: PB
Imię: Krzysiek
Jeżdzę: D3
Pomógł: 47 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 1828
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2011-05-08, 10:15   

Zamknięcie stadionów jest najłatwiejszym sposobem ale to nie rozwiąże problemu kiboli.Według mnie na stadionach powinny być jasne zasady np.zakaz zakładania kapturów i chust na twarz podczas meczu,jeżeli jeden z drugim złamię taki zakaz jest to jednoznaczne z tym że jest bandytą i trzeba go wyprowadzić i ukarać dotkliwie finansowo z automatycznym zakazem wstępu na obiekty sportowe.Po pewnym czasie sami się wyeliminują ,a tych najwytrwalszych spędzić na ustawkę do wielkiej hali,dostarczyć wystarczające ilości akcesoriów do bijatyki (cegieł,noży,drągów,kastetów,siekier,płyt chodnikowych,rur metalowych,butelek szklanych,itp.) zamknąć na szczelnie żeby nie mogli uciekać i zakazać udzielania pomocy medycznej i niech się dzieje wola niebios.
 
 
gibon 
Moje A8


Rocznik: 2002
Silnik cm3: 3.0
Skrzynia: FLV
Zasilanie: PB
Imię: Piotr
Jeżdzę: A6c5 Quattro Avant
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 81
Skąd: Tczew
Wysłany: 2011-05-08, 17:11   

Ja jestem za zamknięciem stadionów. nie potrafią się zachować to nie mogą uyczestniczyć w takich wydarzeniach. ostatnio byliśmy na firmowej imprezie na kaszubach. piliśmy sobie grzecznie w barze az tu nagle wpada kilku Fanów piłki nożnej i pytają mojego kolegi za kim jesteś 'za akrą czy lechią??" kolega odpowiedział że za koszykówka i co w łeb butelką zarobił??? to jest normalne ??? Karabin i rozsztrzelać.
 
 
szoszon1983 
Moje A8


Silnik cm3: 4.2
Skrzynia: tiptronic
Zasilanie: PB+LPG
Imię: Dominik
Jeżdzę: A8L D?
Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 224
Skąd: Radom / Reading, UK
Wysłany: 2011-05-08, 17:40   

Dla mnie "zamknięcie"stadionów jest logiczne. Mecz jest imprezą masową, jak np. dyskoteka, festyn etc. Jeśli organizator nie jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwa, to władza ma podstawy do takich kroków.... w tym przypadku pokazowo, ale chociaż się interesują.
Ja obecnie mieszkam w UK i tu na mecze chodzą całe rodziny. W zeszłym roku byliśmy na meczu pucharowym-miejscowa drużyna z Reading grała z Liverpool'em, a syn kolegi jest fanem tej drugiej drużyny. Udało nam sie jednak zdobyć bilety tylko w sektorze drużyny miejscowej, ale i tak kolega z synem poszli w strojach Liverpool'u. Na trybunach pełna kultura, nikt się nie czepiał, nie ubliżał... w Polsce nierealne.
Konsekwencje huligańswa w UK sięgają dalej niż do sądu, bo oprócz pozbawienia wolności, kar finansowych, prac społecznych, cięgnie się za takim ogon osoby karanej-znacznie utrudnia chociażby znalezienie normalnej pracy.

Moim zdanie dla kiboli władza nie powinna mieć litości, ogólnie jestem za surowym karaniem, najlepiej robotami przymusowymi (niestety w humanitarnej Europie nierealne).
 
 
wolek 
Moje A8



Rocznik: 2012
Silnik cm3: 2.0
Skrzynia: Manual
Zasilanie: ON
Imię: Michał
Jeżdzę: SuperB
Pomógł: 26 razy
Wiek: 36
Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 726
Skąd: Jelenia Góra
Wysłany: 2011-05-08, 18:38   

wiecie co ja bym wprowadził bardzo rygorystyczne kontrole wejść z bramkami itp, do tego stopnia że gdyby znaleziono jakiś "sprzęt" typu nuż, kij, pałke czy coś w tym stylu przy danej osobie przed wejsciem na stadion to od razu sankcja karna+finansowa za próbe czy wprowadzanie domniemanego zagrożania podczas meczu czy imprezy masowej. Tak prościej to masz przy sobie kij to odrazu na policje i wyrok+ roboty publiczne. Pomyśleli by 2 lub 3 razy zamin by coś ze sobą zabrali... tutaj jedyna zasada to "zero tolerancji"
_________________
Piękno w parze z technologią.
Elektronika Audi lampy przednie full led dołożenie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania

opony samochodowe felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe ucando.pl części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Myjki ciśnieniowe Stiga

Prywatność.